ofiste sevişmek

yasakların verdiği hazdan yada yakalanma korkusunun verdiği adrenalinden olacak normal sevişmeden daha fazla zevk verir. özellikle ofiste gözünüze kestirdiğiniz biriyle kuytu köşelerde kaçamak yapmak paha biçilmez.
yan odada patroniçe otururken ve sesleri duyma ihtimali yüksekken muhteşem oluyor. önceki çalıştığım işyerinin muhasebecisiyle 3 yıl boyunca yaptık bunu. patroniçemiz yerinden kalkıp bişey sormak için ara bölmenin yanına gelse görecek herşeyi o derece.

(bkz: uuu beybi bende bi hareketlenme oldu)
heyecan+korku+adrenalin+cesaret+fedakarlık+zevk+gözü karartma+fantazi+özgürlük+biraz da münasebetsizlik = hayat budur işte
hayallerimdeki, fantezilerimdeki sevişmedir.
patronun kıçını yalayarak- rimming- hergün düzenli yapılan fantezidir. ama insan o kadar azla yetinmeyen bir canlıdır ki; birgün yıllardır ıslattığı ve yumuşattığı o kıçı gerçekten yalayıp tüm çalışma hayatının intikamını sikerek almak ister.
men at play pornolarının etkisinde kalmış olması muhtemel gay eylemidir.
bir gay için ölmeden önce sevişilecek yerler listesindir. fırsatını bulursanız yapın. * kariyerinizi bitirmemeye dikkat edin.
yapılacaklar listesinde ilk sırada yer alıyor. bu adrenalini yaşamadan ölmek yok bize.
yaptım şükür baya baya güzeldi...
sevişmek şöyle bir şey, biri sizden borç alıyor, ondan sonra size borcunuzu ödeyemiyor, işte o an ne yapabilirsin, borcunu ödeyememişsin, beklentiniz nedir hayattan? ne isterdiniz? neyi bulmayı umardınız? nasıl bir hayat isterdiniz? çok da yoğunsanız sizi alı koymayayım, bir daha denemek derim,
bu eylemi gerçekleştirmek için doğru gün olan kimsenin ofiste olmadığı pazar gününü seçtiğinizi düşünün. ve o gün patronun da işe gelesinin tuttuğunu düşünün. bir de o sırada "iş üstünde" olduğunuzu düşünün. benim başıma geldi.
fazladan mesai yapılan akşamları çekilir kılan güzelliklerden birisidir.
öpüşe koklaşa sevişmeyi sevenler için pek mantıklı olmayan fantazi.yakalanma korkusu ve tedirginlikten 3x hızında sevişip ne yaptığınızı bile anlamadan kendinizi üstünüzü giyinmiş olarak bulabiliyorsunuz.
hiç yapmadım maalesef. yapmak isterdim. zaten bi abiyle yapmayı çok istiyodum ama ben beceremem belli etmeyi. olmadı tabii ki.
ofiste sevismek hoş ama kiminle yaptıgın daha önemli :)