ölmesi gereken ünlüler

o kadar çoklar ki... ufak çaplı bir atom savaşının çıkması gerekir ya da ayı sözlüğün aktif yazarlarının hepsini seri bir şekilde sikip öldürmesi.

(bkz: siktim öldü)

hayrete düşürmüş başlıktır. bir insanı sevmeyebilirsin ama ölmesini istemek biraz hastalıklı bir fikir.
başrol oyuncusu dışında yardımcı rolde oynayanlar.

(bkz: başrol oyuncusunun ölememesi)
sanırım mahmut tuncer ölmesin, tüm ünlüler ölsün derim.
birinin ölmesini istemek bile başlı başına içinde kaos barındırıyor bu nedenle isim yazmaktan imtina ediyorum . fakat istediğim ve bana aşkını vermeyen bakkal murtaza efendinin çırağı ölsün . madem benim olmayacak yaşamasın diyebilirim. töbe töbe.
bi gafletle açlmştır altnda girdi yoktur derken altndaki girdileri görünce tüylerimi dike diken eden başlık, vay anasını harbiden bu dünya yıkılsın, yıkılsın da belki yerimize daha güzel insanlar gelir
(bkz: harry potter)

--- spoiler ---

snape: yani vakti geldiğinde, çocuk ölmek zorunda.
dumbledore: evet... evet çocuk ölmeli.

--- spoiler ---
acilen değişmesi gereken başlıktır . itici ünlüler olabilir aslında , hemen cevabım hazır ; (bkz: atilla taş)
işi dışında herhangi farklı bir konuda haberi yapılmış olanların hepsi diyerek genelleme yapılabilir.
sims'teki celebrity karakterim.
yarım aklımla ve yanlış algılarımla isim veremeyeceğim başlıktır. yine de kimsenin ölmesini istemem gibi ahlaki doğruculuk da yapamıyorum. aklıma deadpool 2'deki deadpool'ün hitler'i öldürmek için geçmişe gittiği sahne geliyor. bebek hitler'e bir şey yapamıyor ama adamın ileride yapacaklarını biliyordu. o aşamaya gelince muhtemelen ölmesini istediğim kişiye karşı vicdani bir tutum geliştireceğim. ama ölmesini istediğimiz ünlünün ölümüne biz sebep olmayacaksak bu kararı daha rahat verebiliyoruz değil mi! ben toplumda bölücü, insanlara zararı dokunan, kötü örneklerin (ama en uç olanlarının) ölmesini isteyebilirim ama işin derinine inince orada karar mekanizması düzgün bir ritmle çalışmıyor. böyle düşününce de ölüm denen şeyin insan eline bırakılmaması gerektiğini düşünüyorum. karmakarışık...
ölmesi gereken değil ama ölmesi beklenen bir ünlü var ama yıllardır ölmüyor. sanırım bu gidişle hepimizi gömecek. dünyaya mum dikmek için gelmiş olabilir. sahiden bezlenmeye başladığı haberleri doğru mu acep?

(bkz:son umudumuz şaban)
ünlü değil de "o" diye hitap edebileceğimiz biri var. aslında düz mantık gidersek ünlü de..