oya bora

90ların en uslanmaz ikilisi. pop müziğin kabına sığmaz, neşeli ve dönem şartlarına rağmen kaliteli işlere imza atmış grubu. yalancı sevgilim, seni bana yazmışlar, ara beni gibi hitlere imza atmışlar ve oya küçümen pek bi popüler süper baba dizisinin film müziğini seslendirmiştir.
sevme zamanı adlı şarkıları da yıllardır dinlettirir kendisini. ilgili şarkı ve klip için buyrun efenim,

okan bayülgenin deyimiyle oyalan bora
okan bayülgenin deyimiyle oyalan bora
okan bayülgenin deyimiyle oyalan bora
okan bayülgenin deyimiyle oyalan bora
okan bayülgenin deyimiyle oyalan bora
okan bayülgenin deyimiyle oyalan bora
oya bora nın oya sı olan oya küçümen aynı zamanda çok iyi bir seslendirme sanatçısıdır, özellikle çizgi filmlerde erkek çocuk seslendirmelerinde eskiden çok sık rastlanırdı.
ufakken tel. her calisisinda koşa koşa açıp karsida ki kim olursa olsun ara beni öptüm seni seni diye şarkılarını söylediğim ikili.
80'li 90'lı yıllara damgasını vurmuş, önce grup denk olarak iki albüm çıkardıktan sonra yollarına oya&bora olarka devam etmiş, günümüzde grup aria adıyla dizi/film müzikleri yapan efsanevi grup.

albümler:

akvaryum (1988) -grup denk olarak
tiryaki (1990) -grup denk olarak
seni bana yazmışlar (1992)
saraylı (1995)
aşk, ihanet vs. (1997)

issız adam film müzikleri
akasya durağı filan gibi dizilerin müzikleri
kayboldukları sanılan bir dönemde aria ismiyle film, dizi müzikleri yapmaya devam etmiş, bir ara öldükleri dedikoduları yayılan müzik üretmeye albümsüz devam eden seksenlerin ve doksanların pop ikilisi.
oya küçümen sizce de goldie hawn 'a benzemiyor mu? yalnız ben miyim yoksa benzeten?
şimdilerde ilişki durumu karışık dizisi sayesinde seslerini bolca duyduğumuz ikili muhteşem sesler değildir ama muazzam huzurludur çok ilginç
iki sene kadar önce yaptıkları film ve dizi müziklerini "aşk güzel şeydir" ve "adı aşk olsun" adıyla çift cd olarak topladılar, bu arada yıllarca süren birlikteliklerini bikaç sene önce evlenerek tamamına erdirdiler.