pisuvara işeyememe sorunsalı

bir de pisuvara işerken * arkadan yaklaşan birinin size değmesi * bir anda kesilen ve bir daha gelmeyen işeme isteğiniz!
"birisi bakacak" tedirginliği ile "üzerime sıçrar şimdi" tedirginliğinin kapışmasıdır.
hijyen takıntılı biriyseniz; ki takıntı derken gerçekten takıntıdan bahsediyorum, çok da sıkıntı olmaması gereken bir durumdur. zaten umumi tuvalete ölseniz gitmezsiniz.

benim tanıdıklarım arasında olan şikayetçi grubundan anladığım kadarıyla çoğumuzda "hmm, yoksa pipim mi küçük, aman tanrım, onun ki benimkinden daha büyük" gerçeği ile karşılaşmak korkusu var. cidden önemi var mı bunun? bırak küçükse küçük olsun. cinsellikte tek güvendiğin büyük pipi varlığı ise, tatminkar bir cinsel hayat açısından gerçekten büyük bir problemin var demektir.

kasma...yalım!
zaman zaman özellikle çok kalablaık pisuvarlarda, ya gelmezse de insanlar yanlış anlarsa tedirginliğiyle bir acaip olduğum durum, hayı çekindiğimden değil de, kaç kere hadi gel hadi gel demişliğim vardır, özellikle mola yeri tuvaletlerinde sıkça yaşanır. *
bana biraz kasıntı gelen olay. yani pisuvarda işemek kasıntı, eline pantolonuna falan bulaşıyor. kimse görmesin diye şekilden şekie giriyorsun. gir kabine, aç kıçını bacağını, işe rahat rahat saatlerce. hatta temizse oturarak işe, prostata iyi gelir.
öncelerde çektiğim sorundur.
tek yapamama sebebim yan gözle bakılması, yanımdaki birisiyle aynı anda işemek vs gibi etmenler vardı.
anladım sonra yiğidin malı meydandadır.
pipimin görünmesinden değil de açık bir mekanda seyir etmek yapıma çok ters. sokakta bile işemek için boş ve tenha bir yer aramaz mıyız??
bu kalıplar aslında bende çok zor kırılıyor. üniversiteden önce de ailemden başka hiçkimsenin yanında yemek yiyemezdim, bu yüzden memlekette sayılıdır dışarıda bir şey alıp yediğim, üniversiteye gelince mecburen bunu kırmak zorunda kaldım
bu bir fobi yani. küçüklükten gelen göster amcalara çükünü kısmından da alabiliriz belki olayın kökenini. zannımca utanç duyulmasıyla ortalarda işeyememe gelişiyor işte böyle. yani, yanımda birinin olmasına gerek yok, şırıl şırıl giderken birinin gelme ihtimali daha korkutucu bence
  • /
  • 2