prostat masajı

prostata baskı uygulamak vasıtasıyla yapılan, yaptırılan masaj türü. bir çok kişi buna "göt parmaklatmak" diyor. bazı heteroseksüellerinde bunu yaptırdıkları bilinmekte. masajı yaptıranların bazıları penise dokunmadan boşalabildiklerini söylerler. bilemedim.
içten uygulanacağı gibi dıştan da uygulanabilir.
her seks sırasında boşalma anında yaşanan, orgazıma orgazım katan durum. parmak yerine (bkz: pipi) ile yapılmasını tercih ederim
genellikle penisin yapamadığı** ultraaçıköğretim görevini üstlenen porno sitelerden parmakla ya da seks oyuncakları ile yapılması mümkün olan orgazm. orgazm diyip geçmemek lazım, izlerken insan nerde lan benim oyuncaklarım diyo oyuncağı olmadığı halde.
işaret parmağınızı ''u'' biçiminde çevirip, cevize benzer doku kısmının okşanmasıyla olan masaj.
aktif ol pasif ol bi tek bunla hayat geçer. sabırlı bir çift öküzler gibi böğürerek tavana yapışabilirler. ama sırayla. aynı anda olmaz. döğüşmeyin.
benim bottom kardeşlerim işini iyi bilir..
tıp literatüründeki ismi hands-free asılmaktır. *^^*
zamaninda cok istedigim ama basaramadigim bisey
yapmanın bir hayli zor olduğu masaj. iki türlüsü var, biri "dry" denilen, ejekülasyon olmayan ve kadın orgazmına benzetilen ilginç bir durum, diğer tür de bilindiği gibi ejekülasyonla sonuçlanıyor. mekanizması pre cum denilen sıvının (zevk suyu) prostatta birikerek en sonunda dışarı çıkması. dry olan ise daha tecrübeli insanların yapabildiği bir masaj ve daha yoğun olduğu söyleniyor. yapmadan önce kesinlikle libidonun çok yüksek olması ve öncesinde uzun bir süre mastürbasyon veya sex yapılmaması gerekiyor. o bölgeye özel oyuncaklarla daha keyifli hale gelebiliyor. şahsi fikrim çok kolay olmadığı fakat her erkeğin mutlaka denemesi yönünde