real madrid'in fenerbahçe'ye yaptığı kupa tebriği

başka bir örnek de erman toroğlu'ndan geldi:
"kutluyorum galatasaray başkanını, bunlar böyle giderse 10 sene daha şampiyon olur... alper'e bunlar değil miydi 5 milyon euro vermeyiz, çok para diyen? geri göndermediler mi? sabah galatasaray kap'a bildiriyor, sırf galatasaray güçlenmesin diye iki kat fiyat çıkartıp oyuncu alıyorsun, akşam da galatasaray geri çekildi diyorsun. bu tuzağa ancak aziz yıldırım düşer. cezaevi yaramamış bu adama, işi gücü rakipleriyle oynamak. kendi takımını düşündüğü yok. eskişehirspor böyle enayi hangi takım olursa kabul eder. geçen sene 5m vermeyip almayan şimdi 6.5 + 3.5 milyon euro fiyatı olan orhan şam'ı ve 4 milyon euro'ya aldığın bienvenu'yu veriyorsun. alper için bence galatasaraya tarihi kazık atmadın, burada 15 milyon euro verip tarihi kazık yedin. aziz yıldırım sen koskoca bir senelik sorunlarını, bir futbolcuyla taraftarlarını kandırdın... galatasaray'ı kutluyorum. fenerbahçeyi iyice tuzağa çekip maddi anlamda batırıyor... helal olsun ünal aysal'a ve terim'e."
gs taraftarının birinin "hahaha ben yaptım" demesi ve devamında mesajın gerçekten real madrid başkanından geldiği doğrulanınca o mesajın gerizekalı gs taraflarlarının götüne girdiğini görmemizi sağlayan mesajdır.

(bkz: prostat mesajı)
ğs taraftarının birinin "hahaha ben yaptım" demesi ve devamında mesajın gerçekten real madrid başkanından geldiği doğrulanınca o mesajın gerizekalı ğs taraflarlarının götüne girdiğini görmemizi sağlayan mesajdır.

(bkz: prostat masajı)
son dakika: real madrid başkanı, fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'a bayern münchen'i tebrik ettiğini belirten bir fax çekti...