regular show

rigby ile mordekai'ın başından geçenleri anlatan, yaran cartoon network çizgi dizisi. bu çizgi diziyi yapan adamın hayal gücü nasıl bir şeydir aklım almıyor.
kesinlikle cartoon network un en sevdiğim ve bağımlısı olduğum yapımlarından birisi. yaşadıkları kafayı ve diziyi nasıl yaptıklarını anladığımdan olsa gerek espirilere yarılarak gülüyorum. mordecai ve rigby gibi bi dostluk ilişkim var sanırım yakın hissetme sebeplerimden birisi de bu. bana göre adventure time ve diğer dizilerden çok daha eğlenceli.
sırf bu dizi için yayın akışı falan takip ediyorum. neden internetten izlemiyorsun detseniz tv de ayrı bir heyecanlı ayrı bir güzel oluyor.
kadıköy'de rozetlerinin ve posterlerinin satıldığı yerler buldum. aşırı mutluyum.
bitirilene kadar yıllardır düzenli izlediğim tek çizgi filmdi.bazı bölümleri hayalgücünüzün sınırlarını öyle zorlardı ki bölümü izledikten sonra az önce ben ne izledim diye düşünmek zorunda kalırdınız.devam etseydi iyiydi.
kimi bölümleri pek iyi olmasa da genel olarak izlemesi eğlenceli çizgi dizi. izlerken bu bölüm nasıl değişik bir şey yapacaklar acaba diye merakla izliyor insan.
çok güzel çizgi diziydi. 8. sezonda bitmesine üzüldüm. kıyıda köşede izlemediğim bölümleri kalmıştır, çünkü internette peş peşe izlediğim tek sezonu son sezonuydu.
müzikli kısımları, trip kısımlarda değişen renk tonları falan bu dizinin en sevdiğim yönleri sanırım.
çocukluğuyla dair güzel detaylar.