sabahlamak

birlikte zaman geçirmenin keyif verdiği kişilerle sabahlandığında, o uykusuzluk hiç sorun yaratmaz bünyede. özellikle güneşin doğuşu izlenirse tadından yenmez.
84. oscar ödülleri sebebiyle an itibariyle gerçekleştirmiş olduğum eylemdir. arkanızı döndüğünüzde " anaaaa. hava aydınlanmış lan." demeniz doğaldır. artık mouse kullanımımda yavaşlama, gözlerimde ağırlaşma, belim ve boynumda ağrılar baş göstermektedir. hayır mazoşist değilim sözlük şimdi uyuma zamanı.
sarhoş, kafa güzel haldeyken çekilmeyen eylem. hele bir yerde sabaha karşı sızıp ilk ışıklar yüzünüze vurmak suretiyle sizin uyandırıp saate baktığınızda henüz yaklaşık yarım saat uyuduğunuzu anladığınızda hiç hoş olmayan eylem
öğrencilerin sınav akşamlarında gerçekleştirdikleri eylem.
finallerim başlamak üzere olduğu için önümüzdeki 10 gün boyunca yapacağım eylem. merhaba sıçtın mavisi, yine ben geldim.
ertesi günün amına koyacağı bilindiği halde yapılması zevk veren eylem. gündüz yapılan her şey gecenin bir saatinde daha eğlenceli, daha komik, daha etkileyici * geliyor bana. hava aydınlandığı zaman ve kuşlar ötmeye başladığı zaman içim mutluluk doluyor şen çocuklar gibi.
ayrıca ders çalışmak için yapmaya kalkıştığımda yarım saat sonra ölümüne uykum gelmesi sonucu öeh deyip yatarak gerçekleştiremediğim eylem.
final haftasına girmiş bir yüksek lisans öğrencisi olarak sık sık yapacağım eylem.
senelerdir sabahlamıyorum. ya öyle birisini bulamadım, ya da tek başıma da olsa yapacak bir şeyim yok bilmiyorum. hiç olmazsa üniversitedeyken sabahlıyorduk. amaan sabahlar olmasın.
bu durumu genel rutin haline getirmiş insanlar için gayet sıradan olan bir yaşam.
son 2 haftadır yaşadığım, hoş ama boş bir durum.
yaz aylarının vazgeçilmezi. eğer yalnız takılıyorsunuz elinizin altında internette gezilmedik nokta bırakmazsınız (en azından siz öyle sanarsınız), bazen yarım saatte bir aynı kişinin profiline girdiğiniz de olur. sabaha kadar ter içinde kalır, günün ilk ışığıyla uyursunuz sonra hop gözaltınızda üç alışverişlik torbalar.
24 saat uyumadığımız olmuştur. zaman durmuş hayatı siktir ettiğimiz ve sanki bir daha görüşemeyecekmişiz gibi birçok şey yaptığımız. yaşadığını hissediyor insan yahu.
güneşin, ışığın olmadığı gecenin kusurlarımı saklarkenki mutluluğum tan ağarırken yerini mutsuzluğa bıraktıkça bağımlı edasıyla bir daha olmayacak(!) sözü verdirten ama yine de vazgeçilemeyen çocukça suçluluk hissettiren yorgunluktan değil gecenin yaşattıklarından dolayı hayata pespembe baktıran şeydir.

uykulu mpyk pencere önünden bildirdi^^
kimi zaman keyifli, kimi zaman berbat geçebilen, geceyi sabaha erdirme deneyimi.
bir zamanlar nba maçlarını izlemek için yaptığım eylem. bu aralar diziler için yapıyorum. pose'un ikinci sezonu yayınlanmış, aman sabahlar olmasın.
kaç sabah gerek bir yere varsın düşlerim? güzel zamanlar, sadece o zihnimde ve ben. onu düşünmenin en güzel saatleri
siktiriboktan zamanların bana getirisi karamsarlık oldu. uykularımdan oldum. rüyalarımdan korktum. sabahlar oldum. tat bırakmadı.