seks objesi olarak görülmek istemiyorum

yıllardır magazin gündemini meşgul eden, istemeyerek verdiği frikikleriyle gündeme bomba gibi düşen hanım kızımızın artık beyaz bir sayfa açmak adına yaptığı/yapacağı olası manifesto örneği.

bu olay yaratan, çok konuşulacak açıklamayı yapan ünlümüzün açık gömlek düğmelerinden dolayı oluşan dekoltenin her iki tarafından tutup göğsü dışarıya doğru taşırması, ağlak ve şuh bir yüz ifadesine bürünmesi ve en cüretkar haliyle kamera karşısına geçmesi şarttır. bu durumda belki inandırıcı olmaz ama açıklamanın amacına uygun şekilde olay yaratır.

bir dönem jennifer lopez hanımefendi de jennifer=popo formülü silinip gitsin istemişti. ama ekranlardan taşan, insanın gözüne gözüne sokulan kafa kadar popo rüyalardan*/akıllardan çıkmadı.
tüm seksi bölgelerini oldukça göze sokan insanların ve bunu isteyerek yaptıkları halde savundukları ağlama modu cümlesidir.

(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
artık fiziğimle anılmak istemiyorum (albert einstein)
aslında orjinal modelleri budur, sadece namuslu görünmeye çalışırlar.

(bkz: boy boy çıplak fotograflarını facebooka yükleyen ayı modeli)
hiç sevmem sex objesi olarak görülmeyi.. o ne öyle
klasik lezbiyen yakarışı olabiliyor bu birde.
romantik,uzun ve ciddi ilişkilerin adamları ya da kadınlarının söylemi olabilir ya da olmayabilir de.
bazı kadınların söylediği "dişiliğimle değil kişiliğimle ön planda olmak istiyorum" sözüne benzer bir beyanattır. tabi sadece kadınlara odaklamamak lazım bu durumu. bunu söyleyen erkekler de vardır ve bence abartılmadığı sürece güzel bir beyanattır.
göt gibi hissetmek istemiyorum, serzenişidir.
başıma ne geldiyse hep güzelliğimden geldi yeminle. yumurta gibi çocuk olduğumdan herkes şahsıma karşı önce şehvet duygularıyla yaklaştı. insanlar sırf libido yükselmesinden ölmesin, canına kıymasınlar diye organik afrodizyak gibi ortada gezmemek için sokağa çıkamıyorum o derece. offff yakışıklı, elit ve zenginseniz objeleşmekten kaçamıyorsunuz aşkımlar.*
bir ara hornette birazcık ilgi görünce ben de bu moda girmiştim.