sevgilinin kıyafetlerini giymek

vücut yapısı, kitle yağ endeksi, huyu; popo kavisine kadar ayniyet bağı içeren çiftlerde sıklıkla rastlanan becayiş hali.

sevdiceğinin iç çamaşırından, çorabına, bornozundan, röbdoşembr'ına kadar türlü çeşitli eşyaları giymenin yarattığı nüfuz etme hissi; aşırılı mutlu eden beden örtünme şekilleri arasındadır. geceye doğru beliren ve karşı koyamamaktan mütevellit; piçliğine giyilen sevgili pijaması da hep bu emvaldedir. bilen bilir.
sevgilimin pasaklı, eski, modası geçmiş kıyafetlerini ne yapacağım? onu, bedenini, ruhunu, aklını giymek dururken...
kokusunu almak için yapılır.
kilo ve boy itibarıyla asla gerçekleştiremediğim eylemdir.
kendine aşık olanların ayna karşısında hep kendi kıyafetleriyle arzı endam edişi giyinmenin, ilişkilenmenin en yalın ama en egolu hali.
"seni siktim gömleği" vardır, kızlar bayılır o gömleği giymeye.

hani yakışmıyor da değil.

gömlek tam mini etek seviyesinin biraz üstünde kalır.
gay olmanın harika yanlarında birisidir.vahşi kapitalist heteroseksuel kötüler, bu entry'de size yeter.
çok kötü sonuçlara yol açabilir. misal the mindy project adlı dizide mindy'nin sevgililerinden biri yapmıştır bunu. kadının pantolonu adama adeta çuval kadar boş gelmiştir. ve tabi ki de mindy ablamız kıyameti koparmıştır.
taşıyabilen uçar, taşıyamayan düşer: karşı cinsteki sevgili ayrı bir dünya, farklı bir badedir bana göre. ben içkileri karıştırırsam çokluk dengeyi kaybeder, kapaklanırım.

edit büdüt: entrylere baktım da utandım... ben sevgili diye kadınları almışım.

daha erken... zamanla öğrnecezzz.
sevgiliniz cimri değilse ve ölçüleriniz uyuyorsa ne ala. şahsen sevdiğim bir sweatshirt ümü sevgilimin üstünde görmekten ne kadar hoşlanıyorsam bazı çıkarcı sevgililerin en sevdiğim ceketimi hacılamaya çalışmasından da o kadar hoşlanmıyorum, vereceğim varsa da vermiyorum. yazık bazı sevgililerime kıyafetlerime bağlandığım kadar bile bağlanamamışım.
eger sormama gerek kalmadan giyebiliyorsam ve o da benimkileri giymeye yeltendiğinde seve seve diyebiliyorsam olmuşuz demektir. baya da bir yol almışız demektir.allah bir yastıkta kocatsın demektir.
eski bir sevgilimle, üniversite zamanları birbirimizin kazaklarını giymişliğimiz çok olmuştu.
sonuç: benim kazaklarım, onun göğüsleri yüzünden pot yapardı ve artık giyilmez hale gelirdi benim için.
benimkiler onun olurdu; onunkilerse zaten onundu!
istemem, eksik olsun.*
genelde çok sevmem ama kışın bere ve atkı gibi küçük aksesuarları paylaşmak güzel oluyor. akşam birbirimizle ısınacağımız dakikalar gelene kadar atkılarla idare ediyoruz.*