smack down

kaslı kaslı adamların birbirini yerden yere çarptığı ama ne hikmetse burunların bile kanamadığı gösteri ve show amaçlı dövüşlerdir. adamlar çok kaslı ve iri olduğundan kimi ayıcanlar sex amaçlı da izliyor olabilir. sunucuların ara ara belaltı konuşmaların şahit olmuştum. * bir zamanlar flash tv de yazın gece vakitleri yayınlanıyordu. sonra yeni bölümleri foxta yayınlanmaya başladı. epey izlendi ardından bilgisayar oyunları, çantalar derken hemen her çocuğun t-shirtlerini üstünü süslüyolar şimdi. kimi çocuk hala gerçek sanabilir bunları
ortaokul dönemim de geceleri flash tv de oluyordu, nasıl da izliyordum anlatamam. oturup karşısına hem dövüşü izler, hem kaslı erkeklere bakarak ağzımın salyalarını silerdim. ablam da nasıl izliyorsun bu dövüşü derdi bana, izliyordum işte. favori adamım stone cold idi. bir de ikiz kardeşler vardı; matt hardy ve jeff hardy onlar da iyidi şimdi yiğidi öldür hakkını yeme-. playstation da az oynamadım, ne şiddete meğilliymişim be.

haa bir de bu dövüşün kadınlar arası versiyonu vardı. ne gülerdim izlerken. anımsadığım kadarıyla banu alkan imajında bir apla vardı ringe pembe renkli makyaj çantası ile çıkardı bi salınırdı görmeyin gitsin -tabi bilmiyor ki hanımkızımız birazdan yerden yere vurularak dayak yiyeceğini- o dayak yedikçe ben gülerdim. o yerde çebelleştikçe kahkayı patlatırdım.
ilkokul dönemlerimde geceleri uyumayıp izlediğim, yakın arkadaşlarımın izlemek için bizde yatıya geldikleri program. play station'da oynanan oyunları da vardır.

(bkz: rey mysterio)
(bkz: buyaka buyaka)
(bkz: six one nine)