sohbetin aniden kesilmesi

genellikle gay uygulamalarında olur bu. karşıdaki ile mükemmel bir şekilde konuşursunuz, hayatımın erkeğini buldum galiba dersiniz ama sohbet 10 dakika sonra kesilir.
sohbetin buluşmaya dönüşme anında bir tarafın buluşmaya yanaşmaması sonrası yaşanabilen durum. aslında bi buluşabilseler neler olacak neler ama işte olmayınca olmuyor.
karşı taraf yazmayı aniden kesmek yerine "istemiyorum" yazsa çok güzel olurdu.

ne güzel konuşuyorsun , hiçbir nedeni yokken birden susuyorlar. bana engelleyeni bile denk geldi.
tanışma app'lerinde bin kişiyle birden aynı anda sohbet etmeye çalışmak da yol açıyor buna. birbirimizden çok çabuk sıkılıyoruz.
uygulamaları geçtim whatsappta bile olan durum.birbirini beğenmişsin numaranı vermişsin belli bir süre mesajlaşmışsın sonra pat diye muhabbet kesiliyor.kendi adıma eskiden görüşürüz ,iyi akşamlar gibi veda cümleleri kullanmadan muhabbeti bitirmezdim ve sebepsiz yere pat diye kesenlere sinir olurdum.surata telefon kapatmaktan farksız gelirdi.zamanla anladım ki o mesajlaşma en az benim kadar karşıdakinede sanal ve pamuk ipliğine bağlı .buluşma olmadığı sürece de ne yaşarsan yaşa öyle kalmaya mahkum.sanal muhabbet ne kadar artarsa da reel de buluşma ihtimali o kadar azalıyor .o yüzden çok beğendiğiniz biri olduğunda tüm imkanları zorlayıp mümkün olan en kısa sürede buluşmaya çalışın.
benim için bir kaç sebebi var.

aptallık. aptallığa tahammülüm yok. ben de az ibne değilim tabii, arada denemek için yemliyorum. yerse bitti.

daha iyisini bulmak. of kimseye yemin etmiyorum ki daha iyisini bulursam elbette konuşmayı keseceğim.

hakkında kötü şeyler duymak. geçen birinin üniversite okurken eskortluk yaptığını duydum. tiksindim. -kaynak sağlamdı-

öyle işte.

bunların dışında benle de konuşmayı kesenler var. mesela genel kanı çok ukela olduğum yönünde hahaha bir de daha iyisini bulunca kesiyorlar falan.

fiks şeyler işte hehe
sohbeti bir anda kesen kişinin sonrasında vicdan yapıp günler sonra cevap yazmasıda çok sık yaşanan bir durumdur.köpeğin önüne kemik misali biraz daha eğlenmek istemiştir.işte bunlar hep can sıkıntısından.yemeyin.