soyunma odalarında frikik yakalama gerginliği

zaman zaman o kişiyi uzaktan süzmenin, onunla tanışmaktan/konuşmaktan bile daha daha fazla heyecan ve zevk verdiği durum.

ona ulaşmak isteyip de ulaşamamanın getirdiği heyecan bi yandan, fark edilir miyim korkusu ise ayrı bir adrenalin sebebidir. birkaç kere deneyimledim: fiziksel etkileri, dudak kuruması, bacak/vücut titremesi, kasılma, bir kalbin anormal bir şekilde deli gibi atması... yaşayan bilir.
evet ciddi biçimde spor yapmış, lisanslı olarak spor yapmış, bolca maç ve idmana çıkmış biriyseniz çok daha çile çekersiniz bazı dönemlerde. duş öncesi ve sonrası frikiklere gerek yoktur, çoğu sporcu bu konuda geniş takılır zaten, çoğu düşünür ki "onda da var aynısından ne de olsa" veya "benim göte de sulanacak değiller ya amk" dır. akıl etmezler takım arkadaşları aslında eşcinseldir diye. hem ne olmuş ki ne zararı var göz banyosu ve hayallere malzeme olabilir sadece. ama şu da var o anlarda kendinizi ele verme riskiniz artar. tedbiri elden bırakmayın.
öyle bir gerginlik mi var dediğim başlıktır.genelde benden başkası olmuyor da.
zaman zaman spor salonunda yaşadığım gerginlik. işin ilginç yanı beni çıplak görmek için göz ucuyla yiyenler de var. bereket versin son dönemde dal taşak dolaştığımda oluyor soyunma odalarında, maksat gözler yorulmasın. ancak şu da var gözdür bakar; yanımdan taş bir eleman geçerken üzerindeki havlunun yere düşmesini ve çırılçıplak kalmasını istemekten doğal bir şey olamaz.

(bkz: biraz da şuralarıma)
(bkz: yenir ki bu)
(bkz: beni siker misin)
(bkz: burda olmaz)