sözlük yazarlarını rüyada görmek

sözlükte fazla haşır neşir olmaya bağlı olarak,rüyada zirve düzenlemektir.

aslında benim şu anki durumum tam olarak görme olmasa da benzerdir;
sıcak sıcak gördüğüm rüyadır,ah dostlar nasıl anlatsam bu bankacıbear ne çirkef de ne çirkefmiş,girdiği entrylerle vur ensesine ekmeğini al yazar ayınıntekine yapmadığını bırakmadı greenday için,adamı paylaşamadılar ya be,gözümün önünde eridi gitti, pustu kaldı zavallı ayınınteki,bizim tekirin(bahsedeceğim kendisinden) şaşkın bakışları altında ağlayarak uyandım rüyamdan o derece,bana ne oluyorsa.


iş bu entry yazarın götünün açıkta kalması sonu…dur lan bu havada götmü açıkta kalır mnskym, balkanlardan gelen kardanadam zikiverir alimallah,zaten fasfakiriz,mahalle veletlerinin tekir(evet tekir tanıştırayım) için karton kutuyu strafor ile çeperledikleri kutuda beraber yaşıyoruz,şurada iki kıvrılayım uyuyayım dedim gördüğüm rüyaya bak.. çok acıktırdı bu rüya beni, gidip tekirin mamasını tırmalayayım biraz. ha evet bu entry tamamen rüyadan ibarettir.
hepsini bir gecede tüketmek istemem ben. sırayla girsinler *
dün gece başıma gelmiş durumdur. 9-10 tane yazar sokaktan "tra jedi hadi gel yürüyüşe çıkıyoruz" diye bağırıyordu * katılıyorum sözlük ancak rüyamda görürüm.
sadece bir göbek ya da götün sığabildiği* bir rüyaysa sözlükteki ayılardan birinin olma ihtimalini doğuran durum. şimdi eline erkek eli değmeyen bir yazar olarak gel de ayıkla bu götün, göbeğin sahibini.

(bkz: elime erkek eli değmedi)
(bkz: ayı sözlüğün seçkin eşcinsellerden oluşması)
sabaha kadar üç posta uyanmama, müteaddit aralıklarla görmemden ötürü işe dahi geç kalmama yol açan hülyalanma hali.

gördüğüm hal ve vaziyetin rüya tabirlerindeki yorumuna gelince; kırılan bir önyargı sonucu bir araya gelme ve aynı çatı altında yaşamaya başlamak imiş. ancak gördüğüm yazarın sosyal ve medeni durumu düşünülürse bu imkanlar imkansız görünüyor. lakin kendisi hisseli harikaların en kumpanyalı bölümüne meşk eylemiş durumda. her şey yıllar öncesinde kalan bir an'ın jübilesi gibi. ama şu da var olamaz mı olabilir, bu da bana koyabilir. rüya deyip geçmemeli, oluruna bırakıp gülüp geçmeli.***
nedendir bilinmez sık sık başıma gelen durum, üstelik abdestsiz yatmam sanırım yaşlanmaya bağlı bastırılmış ruh hali bu. şükür ki yabancıya değil sözlük yazarına yükseldi bu kez bahtım ehe.

efenim dün gece yine bir yazarı rüyamda gördüm öylesine ayıp şeyler yaşadık ki çok utanıyorum ama yazmazsam rahatlayamam. rüyalarıma kadar giren yazarla tavla falan oynadık, sonra un chant d’amour u izledik. öpüşüp koklaşıp 69 yaptık falan. bir ara ağzıma oturtup rimming bile yaptım hatta rimming az olur deliğini yedim adamın ya. güzel yoğun ve kavisli kıllarla döşeli vücudunda yalanmadık tek bir nokta bırakmadım diyebilirim. en son hatırladığım birbirimizi ısırarak yumruklayarak boşaldığımız o kesif an.

bu da böyle bir rüya işte hayırlara vesile olsun^^
nasıl entry girip nasıl başlıklar açmışlarsa demek! rüyamda gördüğüm oldu biriki yazar.
rüyalar ters çıksa hatta rüyamda gördüklerimi ayisözlükte yazar olarak bulsam çok daha hoş olurdu tabi.