sözlük yazarlarının falcı önerileri

2010'da gitmiştim sanırım. taksimdeki kadınlar kahvesi, dilek hanım diye bir kadın bakmıştı. "damsız" girilmeyen kafeye bikaç kızlı erkekli girebilmiştik. evet kadının dediklerini birebir yaşadım. ondan sonra da para verip kimseye fal baktırmadım. çok muamma iş ve şehir durumları vardı kadın hepsini bilmişti.
kızılay karanfil sokak ta my coffe veya my cafe isimli bir cafe var, medyum bahar. kadın benim ve arkadaşımın hakkında pek çok önemli şeyi söylemeden bildi. benim bi kaç kişilik özelliğimi, arkadaşımın kişllik özelliğini, babasının polis olduğunu falan. martta yaşayacağım bir kaç gelişmeyi söyledi ve bunu da bildi. ama bana 26-27 yaşında evlenip, 2 erkek çocuğum olacağını, izmir ya da antalya da yaşayacağımı söyledi. evleneceğim kişinin baş harfini de verdi. en yakın arkadaşımın baş harfi. ay allah korusun. kadına ya ben evlenemem karşıyım emin misiniz diye di döksemde yoook evlenecekmişim dattebayo.
zagor'un tavsiyesi ile yakında kapısını aşındıracağım taksimde yerleşik falcıdır. randevu alamadığım için bir türlü gidemedim. cidden faldan anlıyorsa buraya ayrıntıları yazacağım.