spermin ilginç faydaları

evet bildiğiniz spermin bir çok ilginç faydası varmış. bir kaçı da şöyle imiş.
-diş çürüklerini engelliyormuş. içindeki kalsiyum ve çinko sayesinde, taze sıkılmış spermi diş macunuyla birlikte dişlerinize uyguladığınızda uzun vadede diş çürüklerinin önüne geçebiliyorsunuz. bundan böyle sabah ereksiyonları daha bir anlamlı hale gelecek.
-kırışıklıkları engelliyor. içindeki spermin maddesi sayesinde cildi yumuşatıp, pürüzsüzleştiriyor. evet bakın bu önemli zaten çoğu kişi bunu yapıyordur diye düşünüyorum. yüze gelen spermi silmeden ellerinizle ovuşturarark yüzünüze yayın ve bir saat bekledikten sonra yıkayın, bunu haftada en az 3 kez tekrarlayın.
-görünmez mürekkep olarak da kullanılabiliyor. artık hangi yazışmada kullanmak isterseniz size kalmış bir şey.
-hamilelikte içilirse mide bulantısını geçiriyor hatta bağışıklık sistemine de çok iyi geliyormuş. yani naapmıyormuşuz spermleri ziyan etmiyor, pişmiş ya da çiğ demeden yutuyormuşuz.
-eğer ki içeride boşalırsanız, partnerinizin depresyona girmesine engel oluyormuşsunuz. bunu pek tavsiye etmemekle birlikte ve ayrıca zaten yapılan seks ile mutluluğumuzun artması sebebiyle korunmanızı şiddetle tavsiye ederim.
-spermle yapılan yiyecek ve içecekler daha bir lezzetli hale geliyormuş. hiç denememekle birlikte nasıl olacağı konusunda endişeli düşüncelerim mevcut. gerçi bundan böyle tekilayı tuz yerine spermle denemek farz oldu. ahahah.
işsizliğe çare olabilecek durum yakında kefirin pabucu dama atılıp sperm sağma çiftlikleri kurulur belki.
bebeksi cildimi yüzümden akan değişik spermlere borçlu olduğumu söylemiş miydim?
(bkz:ayı sözlük yazarlarının fantezileri)