stalk hesabı açacaklara tavsiyeler

işletme hesabı açmalısınız. çakma ayakkabı satan bir butik hesabı mesela. içine 3-4 tane adidas ayakkabı fotoğrafı koyarsınız, tamamdır. yakalanma ihtimali sıfır. bu butik hesabı onun ilgisini çekecek bir eşya satmalı tabii.

eğer butik hesabı açma fikrini beğenmediyseniz kadın hesabı açmak daha iyi bir seçim olacaktır. koyacağınız fotoğraflar ne çok güzel ne çok çirkin olmalı. ayrıca google'da aratıldığında hemen bulunmaması lazım.

tor browser ve vpn kullanmak da önemlidir stalker ruhunda. o hesap sizinle asla ilişkilenmemelidir. size dair en ufak bilgi içermemelidir. o hesaptayken başka biri olmalısınız. (bkz:nasıl şizofren oldum)

hesabı açtığınız gibi takip etmek olmaz, avınıza sinsi sinsi yaklaşacaksınız. bunun için takipçi kasmanız lazım. internette bolca takipçi kasma sitesi var. ayrıca diğer kişilerin gönderilerinin altına "gt gt" yazılabilir. en az 100-150 takipçi yapmak lazım.

stalklayacağınız kişinin arkadaşlarını takip etmelisiniz öncelikle. direkt olarak ona istek göndermek yok. eğer arkadaşlarından sizi geri takip eden olursa artık ona istek gönderebilirsiniz.
okurken gülümsediğim önermeler ama espri bir yana ciddi anlamda amaç / kazanç nedir?
adam senden / sen adamdan gitmişsen bir kere, varsın bana uzak, olmak istediklerine yakın olsun, bir de işim yok, deli gibi onu mu takip edicem...