şule çet cinayeti

ben artık katlanamıyorum. ben artık dayanamıyorum ey dostlar. içim şişti, patladı. umutlarım tükendi artık. gencecik bir kız. bizim kardeşimizdi o. kansız, soysuz bir orospu çocuğunun iki dakikalık zevki için solup giden bir çiçek.

ankara'da iş görüşmesi için uygun olan tek saat akşam saati olduğu için akşam vakti bir plazaya çağrılan kız sonrasında ilaçla uyutulup, tecavüz edilip sonra da 20. kattan aşağı atılıyor. intihar süsü veriliyor. otopsi raporunda anal ilişki, tırnaklarında dna çıkmasına rağmen, düştüğü camda parmak izi olmamasına rağmen hala faili elini kolunu sallayarak gezebiliyor bu ülkede. iki defa gözaltına alınıp adli kontrol ile serbest bırakılıyor. hala serbest. hala dışarda. dolaşıyor.

pankartlarına karikatür koydu diye 5 odtülü hapis cezası alırken, zuhal olcay rte'ye hakaretten 11 ay 20 gün hapis cezası alırken bu adam serbest dolasıyor. artık dağ taş toprak bile ahh ediyor size. adaletinizi sikeyim. sisteminizi sikeyim.

olay çok çok üzücü ama ondan daha üzücü olanlar ise şunlar. kalbim kaldırmıyor. o ağzınıza sakız ettiğiniz din gerçekse eğer. öbür dünyada değil lütfen bu dünyada aynı acıları yaşamadan ölmeyin. orospu çocukları.

https://twitter.com/senolcet/status/101...
savcı telefonda delil bulunamadığı için telefonu aileye geri vermiş. oysa telefon açılmıyormuş bile. sonrasında ailenin avukatı kendi imkanlarıyla telefondaki mesajlara ulaşmış da gerçekler ortaya çıkmış. bu savcıya şimdi hakaret etsek suç. nasıl uyuyabiliyor bu insan ben merak ediyorum. acaba ona da şule'ye verdikleri gibi uyku ilacı mı veriyorlar?
ölümü sonrası suçlunun cezasını alması için çabalamak gerekirken şule'nin suçlu olduğuna dair tweetler atan o diğer şerefsizlerin de ceza almaları gerekir. rte hakkında r demeden hakaret davaları açılıyorken bu tweetlere nasıl hiçbir merci müdahale etmiyor anlamak mümkün değil. içişleri bakanlığı, adalet bakanlığı kıç yalamak yerine kendi işlerine dönse artık keşke.
sosyal medyanın gücü. serbest bırakılan şüpheliler gözaltına alınarak tutuklanmak üzere mahkemeye sevk edilmişler. sokaklarda özgürce dolaşmasın bu pislikler.

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/sul...
şüpheliler tutuklanmış. şüphelileri serbest bırakanlar da suç işledikleri için tutuklanmalı.