t-shirt yakasını dikleştirip dolaşan tipler

acaba tarikat ya da belli bir görüş yanlıları mı yahut, boğazlarında bir gece önceden kalan sevişme izlerini örtmeye mi çalışıyorlar anlayamadığım t-shirt giyiciler. bu kavme mensup belli bir grup gay barlarda da var. yani dik, eğik, inik üzerinden de tümevarım yapılabilir.

mesela ben yanımda böyle bir adamla dolaşamam, belki de dolaşmam lazım; belki de aradığım anlam ondadır up up up falan; bilemedim, kafalar karışık idrakım perişan.
kendini pek bir havali hissediyor bu adamlar sanirim. hakediyor tabii adam, herkesin harci degil parmaklari yakaya goturup diklestirmek.

(bkz: nice job sub)
zaten şöyle bir şey var, o t-shirtün yakasının kalkık olması gerekse o yakaya gömlek yakalarına konan (balen deniyor galiba) tarzı bir şey konulur değil mi ? ama yok apaçiliğe devam...
bi de saçlar jöleliyse üzerine kusulması vacip olur.
nereden baksan 4-5 yıl öncesinin modasıdır. pek yapan kalmamıştır, yapan varsa da bi etkisi kalmamıştır anlayacağınız.
hani bir cümle olsalar o cümle şu cümle olmaz mıydı: "beni cheqemeyen anten cheksin"
(bkz: thiss ihs aphacheea)

yav bırakın milleti istediğini yapsın ayrıca bize ne?
birileri bunları "oo çok havalısınız böyle yakalar dik dik" diye trollüyor mu merak ettiğim tiplerdir. varsa öyle bir şey bozmayayım ama yoksa nolur indirin o yakaları abi.
çok itici durmaları yetmiyormuş gibi bi de bu tiplerin gereksiz özgüveni yok mu! aman aman düşman başına.
- proporsiyonunu daha kabul edilebilir kılmak adına uzun boynunu biraz olsun kısaltarak üst bedenini daha uzun göstermeye çalışırlar.
- daha düşük bel pantolon giyerek iç çamaşırı markasını da göstermeye çalışırlar.
- penis önüne kabarık göstermek adına dönem dönem çorap koydukları da gözlenir.
bir de yakalar o haldeyken araba sürüşleri vardır, güneş gözlüğü takıp, geriye yaslanıp, tek üst uzuv kullanıp sonuna kadar müziğin sesini açarak