ted

mark wahlberg'ün başrolünde olduğu, mila kunis'in de tüm güzelliğiyle ona eşlik ettiği bu yılın iddialı yetişkin komedisi. geçen cuma akşamı fragmanını ilk kez sinemada izledim ve filme dair beklentim bir parça yüksek.
komik film. gercekten güldürüyor. family guy sevenleri mutlaka izlesinler diyelim.
istanbuldaki "tenis - eskrim - dağcılık" spor klübünün kısaltılmış hali. zamanında dehşet bir basketbol takımları vardı. türkiye de tenisi ve dağcılık sevdiren ilk ve tek klüptür.
2012 yapımı bir komedi filmi. mark wahlberg, mila kunis ve seth macfarlane başrollerde. bilinmeyen sebeplerden, oyuncak bir ayı, küçük bir çocuğun dileği ile insanların yapabildiklerini yapan bir ayıya dönüşüyor. onun en yakın arkadaşı oluyor. çocuk, 35 yaşında geldiğinde ise sevgilisi ile ayı arkadaşı arasında seçim yapmak zorunda koluyor. çoğunlukla bunun üzerine kurulu oldukça edepsiz bir dizi. * * *
how i met your motherın tüm hikayesinin üzerine yazıldığı karakteri. 8 senedir ted mosby'nin evleneceği hatunun kim olduğunu öğrenmeye çalışıyoruz.
büyük önder mustafa kemal atatürk'ün cumhuriyetin ilanından sonra gençlerin modern bir eğitim seviyesine ulaşması için 31 ocak 1928'de kurduğu ve kamuya yararlı dernek statüsü edinen ilk derneklerdendir. ilk adı ''türk maarif cemiyeti''dir fakat 1946 yılında türk eğitim derneği olmuştur.
güzel bir oluşum. her konuda her çeşit insanın söz söylediği, dünyadaki her çeşit ayrımcılıkla savaşmayı kendine görev edinmiş bir oluşum. yazarlardan, aktörlere, müzisyenlerden, dünyaca ünlü bilim adamlarına kadar her çeşit insanın söyleşisi var. ingilizcesi iyi olmayan insanlar da türkçe altyazı seçerek videoları türkçe altyazılı izleyebilirler. bir göz atın, ideas worth spreading'e şahit olun.

http://www.ted.com/
https://www.tedclub.org.tr/