terk eden insanın genellikle daha çirkin biriyle çıkmaya başlaması

ya öyle görmek istediği için göze çirkin gelen ya da ciddili ciddili daha çirkin biriyle çıkmasıyla açığa çıkan anlaşılamazlık eksenidir. bu işlerin tiple ya da şekille ilgisi olmadığının da delilidir aynı zamanda.

giden kişinin genellikle daha çirkin bir durakta soluklanması ne aradığını bilemiyor oluşuna ya da kafasını dinlemeye olan ihtiyaca göre çeşitlendirilebilirse de; akıllara düşen "gittin, en azından benden iyi birini bulaydın" önermesi cevapsız bir şekilde ortada dolaşmaya devam eder.
murphy midir karma mıdır belirsiz olan lakin genelde bu şekilde gerçekleşen ayrılık sonrası durum.

terkedilen bünyeyi rahatlatır mı yoksa hırslandırır mı kısmının ne kadar komplike olduğundan hiç bahsetmiyorum.
kim bilir, belki kalbi güzeldir. *
"ee" demiş padişah mecnuna "bu kadar seviyorsun demek bu leyla'yı sen peki getir de bu kadar çok sevdiğin leyla'yı bir de biz görelim." bunun üzerine mecnun leyla ile birlikte tekrar gelmiş padişahın yanına padişah leyla'ya şöyle bir baktıktan sonra "mecnun bu muydu çok sevdiğin dünyalar güzeli leyla bu bildiğin tırt" demiş. bunu duyan leyla "tabi ben burda değilmişim gibi davran ya kırıcı oluyorsun" demiş ama önemli olan o değil önemli olan mecnun padişaha dönmüş demiş ki "padişahım sen onu bide benim gözümden gör."

hikayenin söylediğine gelirsek: sana göre çirkin olan bana göre beybi beybi olabilir.
kim bilir, belki götü güzeldir. *
bence tesadüftür,ben terkettiğimde terk edilenden kat kat kat hatta bir daha kat yakışıklı biriyle beraberlik yaşadım (he tabi çoğu tipi hoş olanın içi boş oluyor orası ayrı). tabi ah almışsanız allah cezanızıda veriyo hani
üzgünüm geyler bu tür şeylere takılmak tamamen kezoluktur. yani güzellik dediğiniz kavramın karşınızdaki adamı elinizde tutmaya yetmediğini fark ettiğinizde bununla bir şeyleri kıyaslamayı bırakmayı akıl edemiyor musunuz?
kıskanç mısın sen gel şöyle uzan yanıma
tutamadım kendimi güldüm
beden seciyordur. önceki büyük geldiği için kendine daha uygun bir beden bulmuştur.
terk eden adamın yeni aşkının sözde olsa bile özde senden daha yakışıklı, güzel, iyi olma ihtimali sıfırdır, içten içe adam yerilmeli, sen övülmelisin.
bir diğer taraftan da, yakışıklılığın! ilişkinin devamını sağlamaya yetmeyeceği hatta bir noktada artık anlam bile taşımadığı gerçeğini tokat gibi yüzüne çarpar.
gören de altın oranlara falan sahip olduğunuzu düşünecek. güldürmeyin lütfen. hayır sanki siz miranda kerr'siniz de eski sevgilinizin yeni sevgilisi dilber ay. o dilber ay'sa siz kibariye'siniz. yani aranızdaki güzellik farkı ancak bu kadar olabilir.