tüm gaylerin uyuz olması

growlrda hastalığım sebebiyle yanıt veremediğim yazarcanlardan bana gelen mesajdir. her neyse sende uyuz olduğum tiplerdensin tüm gayler gibi. e anacım madem gayler uyuz ozaman neden sözlükte yada growlr da gay lerle tanışma derdindesin be yavrum. kısaca inanılmaz bir yanlış önermedir. 5 parmağın 5i bir olmayacağı gibi her gay uyuz değildir.
salgın sonucu ya da heterolar tarafından kasıtlı olarak yapılan; zehirli gaz, hastalıklı gıda tedariki ve kıskanç entrikalarla; tüm eşcinsellere uyuz mikrobu bulaşması hali. eskiden karantina ve toplu ilaçlama tedbirleri var imiş. paniğe gerek yok artık losyon ve basit ilaçlarla kurtulmak mümkün.
kaldı ki geyler zeki, çevik ve dayanıklıdır; böyle uyuz numaralarla ortadan kalkmazlar.
"tüm" diyerek genellememek gerekir. gayet şeker insanlardır. ama damarına basarsanız ya da suyuna gitmezseniz tam bir uyuz olabilirler hatta size ciddi anlamda taktıysa hayatınız cehenneme bile dönebilir. o yüzden sevin sevilin derim.
yüksek ihtimal.
bugün gördüğüm 10 yeşil hastasının 3'üne uyuz/scabies tanısı koydum. ki bunların bir de ailesi var düşünün ki. korkunç boyutta bir salgın var yaşadığım şehirde. mağazada kıyafet denemeyin veya aldıklarınızı yıkamadan giymeyin bi süre.
tedavisi saç baş yolduruyor ve uzun süre asla tam anlamıyla iyileşmiyorsun, bilginize.
ben oldum arkadaşlar, lütfen eve geldiğiniz zaman kıyafetlerinizi çıkartın. sık sık ütüleyin ve ütüsüz giymeyin. nevresimlere dikkat edin, kimse ile temas etmeyin.illet bir şey.
benim bildiğim birisiyle aynı yatakta yattığınızda bulaşıyor onun dışında sadece temas ile kolayca bulaşan bir şey değil