uber eşittir pkk'dır deaş'tır resmen teröristtir

istanbul taksiciler birliği başkanı irfan öztürk denen insan müsfettesi "uber, san francisco'da doğmuş, bugün benim askerime silah sıkan, afrin'de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. uber'e binen de kullanan da vatan hainidir" diye açıklama yapmış.

ulan götveren işinize gelmeyince herkese hemen terörist yaftası yapıştırmanın modası geçmedi mi artık ? yeter ulan yeter. güzel olan her bir şeye karşılar amına koyim yeter!

https://www.birgun.net/amp/haber-detay/...
bok gibi bir adamın bok gibi bir açıklaması. taksicilerin trafikte yaptığı zorbalıklar yetmezmiş gibi elinden gelse donlarını alacakları insanlara bir de utanmadan duyar kasmaları da cabası.

böyle ülkeye böyle başkan.
bütün silikon vadisi olusumlari teroristtir
cicek taksi gercek olaydi dedirten olaydir...
turist geliyor dolandir
para bozuk degilse yuvarlayarak 1 tl fazla al
kisa mesafe gitme
bazi taksiciler konusuyor mafya zihniyetler icin tabi ki tum taksiler namussuz degil adam gibi adamlarda var
vay anasını. beni asıl şaşırtan deaş denen terliksi piçlere terorist diyebilmesi olmuştur. hani lan onlar öfkeli gençlerdi.
direksiyon salladığı semtte üniversite kampüsü, devlet binaları, avm ler gibi belli başlı yerlerin yerini yıllardır öğrenemediğini iddia edip sizi sokak sokak dolandıran taksicilere inat
uberi kullanmak gerek.beter olsunlar.daha bir kere bile bilmediğim yerde taksiciye güvenip navigasyonu açmadığım olmadı.elinizde telefon takip ettiğinizi anlayınca nasılda en yakın yoldan götüreceklerini biliyorlar.