ülkemizdeki eşcinsellerin gün geçtikçe artması

bu konuda hükümetimizi ve belediyelerimizi göreve davet ediyorum. bir defa şebeke sularımız klorlu ve kireçli. çocuklarımızın hormon dengesi bozuluyor, karşı cinse isteksizlesiyorlar. tavsiyem musluklardan menba suyu akıtmaktır. istanbul için metrobüs hattının kaldırılması ve yerine rahat konforlu bir ulaşım hatti konulması elzemdir. neredeyse her sabah işe giderken fordlanmamak elde değil. fetöcü gey yapılanmanın ulaşım hizmetleriyle bir alakası olabilir. motorlu taşıt vergilerinin de düşürülmesinden ve dahi memur emekli ve işçi maaşlarına zam yapılması da gaylikle mücadelede ülkemizi rusya ve çeçenistan’ın bir adım ilerisine taşıyacaktır. zamlar yüzünden gotumuzu siktirecek hale geldik vatandaşlar olarak. saygılar.
yadsınamaz,üzücü bir toplum gerçeğidir.

sağa bakıyorum gayim ben yaa diyen teenage bir genç,soluma bakıyorum lezzoyum ben hacı diyen bir emo kız.. haberlere bakıyorum muhakkak bir travesti cinayeti..internete giriyorum, sık sık karşılaştığım gay siteleri..güzel bir filme bakayım diyorum ya eşcinsel konulu bir film oluyor ya da yönetmeni gay çıkıyor..

çok yakında babamın gay olduğunu duysam,amcamın barzo tipli oğlunun trans eğilimli olduğunu duysam,halamın ilk eşinden olan güzel kızı açelya ablamında lezbiyen olduğunu duysam,şaşırmayacak hale geldim..

ya pardon ama sen ben gay olursak,bu toplum nasıl üreyecek,çoğalacak??? kimse bunları düşünmüyor,herkesin düşündüğü kendi cinsel yönelimi..

insanoğlu bu kadar bencil hale gelebildi ya,pes diyorum artık,pes!!!
eşcinsellik artmıyor sadece insanlar görünür oluyor. eskiden insanlar eşcinsellik konusunu muhabbet içinde bile açamazken artık arkadaş ortamında cinsel yönelimini açıkca dile getirebiliyor. bunun altında yatan bir neden şu olabilir; eskiden birey cinsel yönelimini açıklayınca çevreden gelen tepkilerden korkarken artık yalnız olmadığını biliyor belki onunla aynı mahallede yaşan bir eşcinsel yok ama sosyal medyada cinsel yönelimini rahatca acıklamıs insanlar var, birey bunu bildiği için artık daha rahat, rahatız. dolayısıyla eşcinsellik artmadı aksine daha görünür hale geldi ve gelecekte.
  • /
  • 2