ülkemizdeki eşcinsellerin gün geçtikçe artması

ülkemizdeki eşcinsellerin gün geçtikçe görünür hale gelmesi olarak da okunabilecek başlık. korkuya mahal yok.

(bkz: dikkat gay çıkabilir)
(bkz: dünya üzerindeki tüm eşcinselleri toplayıp yok etmek)
annemin kurduğu cümledir kendisi. kıyamet alametiymiş. tabiki araya girip güzelce açıkladım. eşcinsel sayısının artmadığını, sadece yıllar geçtikçe insanların kendisini daha rahat ifade edebileceği için açılmalarının arttığını anlattım. o an kadın bir aydınlanma yaşadı ve hak verdi. ayrıca eşcinsellerin hasta olduğunu da düşünüyordu kendisi onu da atlattık. tahminimce annemi bir beş yıl daha bilgilendirdikten sonra eşcinsel olduğumu söyleyebilecek duruma getireceğim.
sayılarının artması söz konusu değildir. aslolan insanların yaşam tarzlarını daha bir gösterme , ben buyum deme durumudur. üniversiteye gidiyorum böyle zırıl zırıl ben kadınım diyen tipler bir yanda onları yatağa atma derdinde olan sözde aktifler bir yanda. tabi tam olarak hala eşcinselliğin tabuları yıkılmadığı için kimse durumunu kabul etmiyor ama bir şekilde de insanların kafasında soru işareti olmaktan da geri kalmıyor. okullar , avm ler , sokaklar her yer eşcinsel dolu ki bu çok da kötü bir durum değil bence. çünkü bizlerin hayata bakışı , insanlara ve diğer canlılara verdiğimiz değer bana sanki bizi diğerlerinden daha duyarlıymışız gibi gösteriyor. internetin de insanların hayatını domine ettiği şu günlerde herkesin neyden hoşlandığı , nasıl tiplerle arkadaşlık ettiği de gözler önünde..bu da eşcinsellerin arttığını zannetmemiz için yeterli bir delil bence* *
eşcinsellikteki artıştan ziyade eşcinselliğiyle barışık insan sayısındaki artış olarak nitelendirilebilecek durum. metre kare başına düşen insan sayısı fazla olan şehirlerde eğitim durumu ve dolayısıyla bilinç daha yüksek. mesela köyde yaşayan eşcinsel bir adamın erkek arkadaşıyla tarla sürmesini bekleyemeyiz. evlenir, çoluğa çocuğa karışır ve kimse eşcinselliğini bilmeden ölür gider. rakamlara da böyle yansır. demek istediğim şehirlerin yönelimimizin oluşumunda değil, açığa çıkmasında etkisinin olduğu.
gençler arasında bir dikkat çekme yolu olarak yaygın bir söyleniş olarak dikkat çekmektedir. bunun dışında insanların saklanmaktan ne kadar sıkıldığının bir göstergesi de olabilmektedir.
bu konuda hükümetimizi ve belediyelerimizi göreve davet ediyorum. bir defa şebeke sularımız klorlu ve kireçli. çocuklarımızın hormon dengesi bozuluyor, karşı cinse isteksizlesiyorlar. tavsiyem musluklardan menba suyu akıtmaktır. istanbul için metrobüs hattının kaldırılması ve yerine rahat konforlu bir ulaşım hatti konulması elzemdir. neredeyse her sabah işe giderken fordlanmamak elde değil. fetöcü gey yapılanmanın ulaşım hizmetleriyle bir alakası olabilir. motorlu taşıt vergilerinin de düşürülmesinden ve dahi memur emekli ve işçi maaşlarına zam yapılması da gaylikle mücadelede ülkemizi rusya ve çeçenistan’ın bir adım ilerisine taşıyacaktır. zamlar yüzünden gotumuzu siktirecek hale geldik vatandaşlar olarak. saygılar.
yadsınamaz,üzücü bir toplum gerçeğidir.

sağa bakıyorum gayim ben yaa diyen teenage bir genç,soluma bakıyorum lezzoyum ben hacı diyen bir emo kız.. haberlere bakıyorum muhakkak bir travesti cinayeti..internete giriyorum, sık sık karşılaştığım gay siteleri..güzel bir filme bakayım diyorum ya eşcinsel konulu bir film oluyor ya da yönetmeni gay çıkıyor..

çok yakında babamın gay olduğunu duysam,amcamın barzo tipli oğlunun trans eğilimli olduğunu duysam,halamın ilk eşinden olan güzel kızı açelya ablamında lezbiyen olduğunu duysam,şaşırmayacak hale geldim..

ya pardon ama sen ben gay olursak,bu toplum nasıl üreyecek,çoğalacak??? kimse bunları düşünmüyor,herkesin düşündüğü kendi cinsel yönelimi..

insanoğlu bu kadar bencil hale gelebildi ya,pes diyorum artık,pes!!!
kendini dünyanın merkezi sanan insan tepkisi, sen bilmiyordun diye yok muydu yani? *
"sen bakacağın yeri bilmiyormuşsun annem!" diyesi geliyor insanın...
arttı da noldu diyesim var sadece. bilincimiz tavan mı yaptı, muassır medeniyetler sevisiyesine mi ulaştık... dön dolaş aynı noktadayız
özellikle dünya üzerindeki büyükşehirlerde yaşam alanlarının daralmasından kaynaklı bilimsel bir gerçektir. bir yaşam alanında metre kare başına insan sayısı artıkça eşcinsel yönelimlerin oranın da arttığı görülmüştür. geniş düzlüklerde, büyük parklarda ve ferah evlerde oturan toplumlarda lgbt yönelimleri ortalama yüzde yedi ve on arası iken. tıkış tıkış olan yaşam alanlarında bu oran yüzde on iki ve on beş arası değişim göstermektedir. bilindiği üzere bir çok canlı türünde eşcinsel davranışlar bulunmaktadır. bir takım bilim insanı tel çitlerle çevrilmiş sınırlı bir alana üç çift dişi ve erkek evcil köpek koyarlar, evcil köpeklerin yaşam alanları düzenli gün aşırı temizlenir ve köpekler en iyi şekilde beslenirler. çiftlerin üremesine takriben bir sene içerisinde köpek sayısı oldukça artar. temizlik ve beslenme oldukça iyi olmasına rağmen yaşam alanları sınırlıdır. sonuç olarak daral yaşam alanında ikinci nesil erkek cinsiyetinde olanların dişilere ilgi göstermedikleri gözlemlenir. ikinci nesil erkekler dişilerle üremek yerine hemcinsleriyle cinsel ilişkiye girerler. sonuç olarak bu durum insanlar içinde geçerli olabilir diye düşünülmüştür. tabi bilimsel bir veri yoktur insan davranışları hakkında. bilen varsa açıklar efendim.
"artsın yahu bundan kime ne" dememe yol açan hayıflanma söylemi.

yaş olarak orta yaşlarla olan eşcinseller ile yeni nesil gay'ler arasında uçurum olmaması önemli olan; yoksa ortada bir panik hali yok. homofobik bünyelerin tehlike olarak gördüğü artış anlamında ise "çıldırın çıldırın" demekten başka söz düşmüyor bana.