uzuneşek

canım memleketimin psikoloji bozan oyunlarından biridir. daha çocuk yaşlarda yastık dediğimiz arkadaşın taşaklarına ense desteği yaparak, uzuneşekte takım arkadaşının poposuna kafanı sokarcasına, bacaklarına sarılarak arkaya domalma pozisyonu vererek oynadığımız, kimin siki kimin götünde, kimin eli kimin taşağında belli olmayan bir oyun.
yastık olmayı severdim alet edevatıma erkek değiyordu çok hoşuma gidiyor du.
yeahh
çocukluğumda oynamaktan en çok keyif aldığım oyundu.genelde erkekler oynar ve 2 takım halinde oynanır. bir kişi sırtını duvara yaslar * ve apış arasında başka biri başını koyar *. sonra sırasıyla takımdaki herkes birbirinin göt pozisyonundan kafasını bacak arasına sokarak sıralanırlar. pozisyon alındıktan sonra diğer takım ard arda domalmış takımın üzerine çullanır. her bir çullanma sonucunda çullanan takım devrilirse * yada domalmış takım yıkılırsa oyun başa sarar. yıkılmazsa diğer aşamaya geçilir. çullanan takım artık bir sayı belirler ve onu yastığa gösterir. domalmış takımadanda bunun tek yada çift olup olmadığını tahmin etmesi istenir. domalmış takım bilir ise bu sefer diğer takım ile roller değişir ve baştan başlanır. bilemez ise takımlar rolleri değişmeden başa sarılır.

şimdilerde neden bu kadar çok sevdiğimi anlamaktayım. bir ayı için oldukça sexsüel bir oyun aslında. bir eşcinsel açısından ense ve apış arasındaki algıları arttırdığı gibi domalanlara karşı olan hassasiyeti de geliştirebilir.
sınav zamanları gecenin bir yarsı evde oynamaya başlarız malesef alt kattaki kızların yöneticiye kaldırmasıyla oynumuz bozulu r
bel sakatlamaya birebirdir. psikoloji bozan oyundur.
icat edenin bir grup libidosu tavan yapmış ergen olduğunu düşünmekteyim.

- haydi kafalarımızı birbirimizin kıçına sokalım. sonrada biri koşarak üstümüze atlasın. eğleniriz.
+ böyle saçma bir oyunu nerenden uydurdun bilmiyorum ama çok azdım haydi oynayalım.
? kıçıma kafa koyulmasını sevmem, biri taşaklarıma koysun kafasını.
/ bu oyunu bir daha kimsenin oynayacağını sanmıyorum....

tarzında cümleler kurulmuş olabilir ve yarım saat sonra hepsinin boynu kırılıp ölmüş olabilir cenabet olarak.
değişmez yastık adayı olduğum oyun. zevk alarak yastık oluyordum (bkz: fuck your face)
daha çok ortaokul-lise çağlarında oynanan ama ara ara askerde de oynandığı görülen erkek oyunu. eşcinselliği belirleyen adımlardan biridir.
hatun olmama rağmen çocukluğumun neredeyse tamamını bu oyunla geçirdim..

geçirdim..
geçirdim..

öyle geçirmedim heuehue..

yastık da oldum lan çok hor kullandılar beni..

lisede en çok oynanan en zevkli oyunlardan biridir .
bir zamanlar çocukluğumuzda seksapeli en yüksek oyundu. hala öyle mi? oynayanlara sormak lazım.