volkan demirel

futbolu bana sevdirmeye çalışan futbolculardan biriyken gittikçe antipatikleşen ve son olarak milli takım kampında bir gazeteciye "ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de volkan demirel değilim" diyerek tüm kredisini bitiren fenerbahçenin ve milli takımın kalecisi.
çok ayıp etmiş, örnek olması gereken, bunu başarmış ve kötü örnek olmuş futbolcu. sarfettiği cümleler yer altı dünyasının en baba mafyalarının kullandıklarından.
"seni yazdım, seni evden aldırmazsam" gibi kişiliğini tam olarak oturtamamış bir bünyeden çıkabilecek sözler sarfetmiş antipatik futbolcu. yakışmamış.
söyledikleri,yaptıkları yakışmamış mıdır, yoksa zaten sözleri söyleyebilecek türden bir adam olduğundan tam da kendisine yakışanı mı yapmıştır bilemem ama bir an için bu gerçeği gözardı ettiğimizde- hatta pekçok kişi için bu gerçeğe rağmen- bu ülkedeki en seksi adamlardan birisidir,ona karşı koyabilecek, yok canım kaba bir adam,hiç tarzım değil diyecek kişi olduğunu hiç sanmıyorum..
derbi maçta yaptığı bu hareketi bir daha nasıl ve nerede tekrara edeceğini merak ettiğim kaleci.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28...
dün oynanan kazakistan maçı öncesi ısınırken taraftarlardan küfür yediğini, bu sebeple de maça çıkmaktan vazgeçtiğini belirtmiş ve sahayı, stadı terk etmiştir. bu yediği küfürlere brezilya maçında yediği 3 gol mü sebep olmuştur bilinmez ama türkiye taraftarına bir milli maç öncesi bu davranışlar yakışmamıştır.
adam gibi adamdır. durduk yere milli maçta adama küfür edilmesi her zaman kabul mü görecek. gerçek insandır. ve insani yönden adamın karısına küfür edilmesine içerlemiş ve gitmiştir. ama sizin karınıza ananıza küfür edilmesi sizi rahatsız etmiyorsa aynı küfürleri bende bunu savunanlara ve küfür edenlere ediyorum.
fenerbahçeli top tutucu.

birazda sahayı terketme olayına değinmeden olmaz tabi. birincisi milli bir maçta daha maç başlamadan kendi milli oyuncusuna küfür eden taraftarın ben amk. hangi takımı tutarsan tut kardeşim. sen oraya milli takımı desteklemeye gelmişşin yavşak. hele ki maç daha başlamadan. adam bariz hatalar yapar maç esnasında anlarım. ıslıklarsında, küfürde edersin. adam ısınmak için sahaya çıkmış sen ana avrat başlıyorsun küfüre. profesyonellikte bir yere kadar. ortada bir olay yokken ana avrat sövmet nedir lan at organları. millet bana lan dedi diye birbirini doğruyor bu ülkede.
fenerbahçe'nin kazma kalecisi. bu sene mert günok'un da takımdan ayrılmasıyla yedek kalması kuvvetle muhtemel. emre belözoğlu ile beraber sahadaki çirkeflik azalacak sayelerinde çok şükür.