kobim

Durum: 34 - 0 - 0 - 0 - 03.07.2015 09:55

Puan: 364 - Sözlük Kezbanı

11 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 2

rafine istanbul

rafine istanbul, sade ve şık tarzını doğal malzemelerle tamamlayan ruhu genç, kalbi geleneklere bağlı bir markadır. ev tekstili, aydınlatma, aksesuar gibi ürünlerin yanı sıra doğal sabun ve geniş ürün yelpazesinin en önemli özelliği, aslında herkesin gündelik hayatta kullandığı belli başlı ürünleri daha şık ve birbiriyle uyum içerisinde bir araya getirmektir. bunun dışında birçok ”özel ürünün” de bulunduğu rafine istanbul, ”sanat ve tasarım”ı bir araya getiren samimi bir markadır. ( web: http://rafineist.com )

stories hotel

stories hotel kumbaracı, beyoğlu’nun tarihi sokaklarından biri olan kumbaracı yokuşu’ndadır. stories kumbaracı’da farklı büyüklüklerde 24 oda ve giriş katında kahvaltı hizmetinin sunulduğu bar&restoran 'yeni lokanta’ bulunuyor. ( http://www.storieshotel.com.tr/ )

intercontinental

istanbul taksim'de bulunan intercontinental otellerinden bir tanesi. yaklaşık 800 - 850 odası bulunmaktadır. (web: http://istanbul.intercontinental.com.tr/tr/general/default.asp )

metin helva

metin helva ( http://www.metinhelva.com.tr ) türkiye faaliyet gösteren bir firmadır. reçel, helva ve tahin üretimi yapmaktadır.

otommoda

otommoda market ( http://www.otommodamarket.com ), oto aksesuarları satan kayseride bulunan bir firmadır. yerli yabancı bir çok firmanın parçaları ve aksesuarları satmaktadır. uyumlu ve anlayışlı bir ekip ruhu ile tüm bilgi ve birikimimizi siz değerli müşterilerle paylaşarak,dün olduğu gibi yarında sizlerin desteği ile ilerlemek ve mükemmel sonuçlara kavuşturmak için çalışarak sizlerin taleplerini karşılamaya devam edeceğiz.

renka

renka ( http://renkagocek.com ) fethiyenin göcek beldesinde olan ve yeşillikler içinde bulunan göcek butik otellerinden biridir. 2014 yılında hizmete girmiştir.

onur ünlü

bir insan karşılık beklemeden sevdiği işi en güzeliyle yapıyorsa o insan 1-0 öndedir. onur ünlü de o insanlardan çok başarılı ve içten. daha çok sarılsın işine biz arkasındayız.

türk kahvesi

son dönemlerde restoran ve cafelerde istediğimiz zaman expresso ya da capuccino ile avutulmaya çalışıldığımız lakin muadili olmayan içecek

aykut elmas

ülkemizde son zamanlarda vine sayesinde popüler olmuş kişidir.

selçuk inan

herkesin gitsin dediği adam.
yerine gelecek ve daha iyi performans gösterecek kadar kaliteli kim var peki?

montaverde

montaverde ( http://www.montaverde.com/index_tr.aspx ), fethiye'nin ölüdeniz beldesinde bulunan butik bir oteldir. genelde balayı yapmak isteyen çiftler burayı tercih ederler.

volkan demirel

fenerbahçeli top tutucu.

birazda sahayı terketme olayına değinmeden olmaz tabi. birincisi milli bir maçta daha maç başlamadan kendi milli oyuncusuna küfür eden taraftarın ben amk. hangi takımı tutarsan tut kardeşim. sen oraya milli takımı desteklemeye gelmişşin yavşak. hele ki maç daha başlamadan. adam bariz hatalar yapar maç esnasında anlarım. ıslıklarsında, küfürde edersin. adam ısınmak için sahaya çıkmış sen ana avrat başlıyorsun küfüre. profesyonellikte bir yere kadar. ortada bir olay yokken ana avrat sövmet nedir lan at organları. millet bana lan dedi diye birbirini doğruyor bu ülkede.

caner erkin

35. dakikada oyundan alınması karşısında haklı bir tepki vermiş futbolcu. hiçbir takımın yıldız futbolcusu 35. dakikada sakatlık olmadığı sürece oyundan çıkarılmaz. tabi mardinspor dışında takım çalıştırmamış vasatlar bunu bilemez.

pokemon

seni seçtim pikachu. bir zamanların en meşhur lafıydı

kesre

kesre ( http://www.kesreotel.com/ ), alaçatı'nın ana caddesinin paralelindeki cemaliye çıkmazı'nda, hem alaçatı'nın sunduğu yemek, içki, eğlence olanaklarının dibinde, hem de gürültüden ve kalabalıktan azade bir konuma sahip, sakin bir oteldir.

papa

vatikan'da ikamet,eden hristiyan aleminin ruhani lideri.

fiş ve prizin cinsel çağrışım yapması

daha neler bunların özel hayatınada karışılmaz ki.

patates

yumruk büyüklüğünde, sarı renkli,
topraktan biten sebze..
kızartması,haşlaması, püresi yapılır..

24 kasım öğretmenler günü

ilkokul 3. sınıftayken öğretmenime hediye olarak traş losyonu aldığım sonra öğretmenimin köse olduğunu öğrenip yerin dibine girdiğim gündür

manu chao

ispanyol asıllı fransız müzisyen.latin amerika da inanılmaz popüler.dürüst bir solcu.depresyonun değil yaşama sevincinin, dünün değil bugünün ve yarının, küreselleşmenin değil enternasyonalizmin şarkılarını söylenen,yeni bob marley olarak adlandırılan müzisyen.
  • /
  • 2
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 34

avanos evi

avanos evi ( http://www.avanosevi.com ) kapadokya'da bulunan ve ilk olarak 2004 yılında restore edilmiştir. 2005 yılının başında da dekorasyonu tamamlanılarak misafir ağarlamaya başlayan butik bir oteldir.

24 kasım öğretmenler günü

ilkokul 3. sınıftayken öğretmenime hediye olarak traş losyonu aldığım sonra öğretmenimin köse olduğunu öğrenip yerin dibine girdiğim gündür

renka

renka ( http://renkagocek.com ) fethiyenin göcek beldesinde olan ve yeşillikler içinde bulunan göcek butik otellerinden biridir. 2014 yılında hizmete girmiştir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.