xiaomi

teknolojik ürünler üreten dev çin firması. kaliteli ürünleri var ancak pazarlama'da sıkıntıları var.
hepsiburada,gearbest gibi siteler dışında orjinal ürünleri kolay kolay bulunmuyor.
telefonumun marka sahibi, muhteşem ve ilginç şekilde çok alanda ürünler üreten garip okunuşlu firma. yakında çıkartacakları bir şey kalmayacak, poşet çıkarmışlar adamlar, bez poşet!
tds su kalitesi ölçme cihazı gayet başarılı olan marka.
uygun fiyatlı telefonlarıyla dikkatimi çeken marka. emsallerine göre performansı nasıldır bilmiyorum ama nette okuduklarıma göre fotoğraf performansında oldukça memnun olanlar var gibi.
çin'in apple'ı olan ve global pazarda mi ismi ile de anılan f/p sahibi firma.. 1 adet wifi access point ürününü ve bugün satın aldığım mi 8 lite marka hakkında olumlu düşündüğüm firma
apple kullandıktan sonra android için seçttiğim firma. mi 9 t pro modelini aldım. kamerasını kullandıktan sonra apple'ın ki (iphone 6) bana tost makinesi gibi geldi. zaten oyun vs oynayan biri değilim. netflix + kamera + wp tarzı uygulamalarla bu telefon bana yıllarca gider (umarım).

128 gb hafıza
6gb ram
snapdragon 855 - 2.84 ghz işlemci
çentiksiz full ekran
48+13+8mp arka kamera
20 mp ön kamera108 mp çözünürlüklü note 8 çıkarmışlar. daha uygun fiyatlı. telefon değiştirecekler göz önünde bulundursun derim.
mi store akasya mağazasını gezdim 1 ay kadar önce. mağazanın genel tasarımı apple store dan alınmış resmen. yahu piyasadaki markalar neden başka bir markayı kopyalar neden kendi konseptlerini oluşturmazlar anlam veremiyorum. ürün çeşitliliği çok güzel. zaten şu aralar telefonları da daha popüler olmaya başladı. bir çok ürünü muadillerinden daha hesaplı bulabilirsiniz. şu ana kadar hiç xiaomi ürünü kullanmadım ama kullananlar memnun olduklarını söylüyorlar. bir de markalar değerlendirilir, karşılaştırılırken bence eşdeğerleri ile karşılaştırma yapılmalı. apple ile xiaomi nin ürünleri fiyat bakımından alakasız seviyelerde. o yüzden de bir mala ne kadar para verdiğiniz ve aldığınız hizmete bakmanız gerekir. ve bence bu xiaomi ürünleri paralarına göre gayet de iş görüyor.
kendisi eşcinseller için çok kullanışlı bir telefon olup herkese tavsiye ediyorum. ileride (bkz: xiaomi marka telefon kullananların eşcinsel olması ) diye başlık da açılır muhtemelen. telefonda oluşturduğunuz ikinci alan, birinci alandan alakasız çalışıyor. yani ekran kilidini actiginza hangi alanın şifresini girerseniz o alan açılır. ilk defa telofonumu gönül rahatlığıyla başkasının eline verebiliyorum.
airdots adını verdikleri kulaklıkları gerçekten başarılı
küresel telefon piyasasında 3. sırada yer almaktadır.
çok güzel ürünleri çok uygun fiyatlara satan çok acaip bir firma. saati, bilekliği, kulaklığı derken, iyice şayomici oldum galiba ben. gayet de memnunum vallahi, yalan yok.
uzun yıllar kullanırım diye geçen sene boşu boşuna para döktüğüm marka. telefonlarına sözüm yok asla. teknik destekleri de güzel çalışıyor. hangi ekosistemi tercih ettiğinizle ilgili bi durum. zaten küresel piyasada önlenemez yükselişleri kötü olmadıklarını kanıtlıyor.
o kadar ucuz ki bile isteye çinleşesi geliyor insanın.
robot süpürgelerini kullanan tanıdıklarım memnunlar. ben de bu markanın saatini aldım. çok fazla işlevi olan bir saat. nabzı, kanınızdaki oksijen miktarını, stres düzeyinizi ölçebiliyor. ayrıca uykunuzu da takip ediyor ve size sabah rapor veriyor. derin uyku, rem uykusu ve hafif uyku ile ilgili istatistikler veriyor size. saatin bir uygulaması var ve akıllı telefonuzla eşleştirebiliyorsunuz saati. böylece verileri telefonunuzda görebiliyorsunuz. ayrıca size gelen bildirimleri, aramaları da saatten görebiliyorsunuz. şimdilik memnunum satten.