yakın arkadaşın eski sevgilisiyle yatmak

bizim camia için yadırganmayacak durum, sonuçta bir ilişki bitmiş, herkes mutluysa yapacak bi şey yok. tuna kiremitçi
in dediği gibi "hepimiz birinin eski sevgilisiyiz".
kimsenin kimsenin tapulu malı olmadığını hatırlatan eylem. <br> <br>eskiden çok koyardı ama.
eski zombie'nizin en yakın arkadaşınızla yatması ile aynı şeydir. önemsizdir, hele ki sığ ayı ortamında sınırlı insan sayısından dolayı olasıdır. olsundur ne olacaktır ne de olsa zombie ha bir ha iki!
yakın arkadaşın haberi varsa problem yok ama arkasından iş çevirir gibi eski sevgilisiyle yatıp ona söylememek kancıklıktır. yakın arkadaşıma yapmam.
ne olursa olsun hoş karşılamayacağım ve asla da yapmayacağım eylem. o kadar erkek bitti de sıra arkadaşının eski sevgilisine mi geldi? sadece yattığı biri olur, önemsediği biri değildir o zaman tamam git yat, ama eski sevgilisi yani bu adam. her şeyin de bir sınırı var yani.
gay ortamı; büyük bir tepsi gibidir. herkes aynı tepsiden yemek yer.
kimse kimseye laf etmesin ''benim yemeğimi yedin diye''. kısır bir döngüdür çünki yaşanılanlar.
problemlere yol açması kuvvetle muhtemel ilişki biçimi. gay ortamı küçüktür falan ama o kadar da küçük değildir. insan arzularına ve şehvetine yenik düşüyorsa illaki kendine bahaneler bulur. zaten bir avucuz gibi gerekçelere gerek yok. yattım çünkü istiyordum demek daha ahlaklı geliyor bana. herkes kartlarını açık oynuyorsa mesele yoktur ama gizli kapaklı işler çevriliyorsa ibretlik ve iğrenç bir durumdur.
olay sonrası pek yakınlığı kalmayacaktır.