yalnız gece

duygusal rengin şarkısıdır. kesinlikle dinlenilesi eski pop şarkılarından birisidir. sözleri; <br> <br>aslında diğerlerinden bir farkı yok <br>biraz daha yalnızım sadece <br>biraz daha yorgun bu gece <br> <br>ya senden vazgeçip yalnız kalmalı <br>ya da sır gibi seni yaşamalı <br>bu derde derman yok, nafile.. <br> <br>ağlama gönlüm ah ağlama <br>sen istedin bunları <br>sakın ağlama, suç sende <br>suç sevende <br> <br>ağlama gönlüm ah ağlama <br>sen yaptın hataları <br>bedelini öde <br> <br>ses etme gönül, pes etme gönül ah <br>zamanla geçer dert etme gönül <br> <br>klip için; <br>
vertical limit temalı klibiyle de 90lar popunun farkını ortaya koyan şarkıdır. renginin insanı delen gözleriyle dik dik baktığı klibinin bir benzerinin daha olduğunu sanmıyorum ülkemde, dağcı bir çiftin hikayesi anlatılıyor. dinlenilmeli.
şu an yaşanan gecedir.
bir el, bir omuz ya da bir dokunuşla taçlandırılması gereken gecedir.
gece gece ah çektirmiş şarkıdır, çok severim, o renginin de ne kadar güzel bir sesi vardı, bir albüm yaptı, evlendi bıraktı sonra, yazık oldu pop müzik adına bence.
sevgiliyle geçirilen güzel saatlerden sonra onun eve gitmek zorunda olması nedeniyle insanın içinin burulduu ve yalnız kaldığında koyan gece.
aşırı kıskançlık yapan sevgiliye kapı gösterildikten sonra yaşanan gecedir, gecelerdir.
bu başlığı ilk ben açacağım diye düşünüp aratmıştım... benden başka sevenleri de varmış görünce çok sevindim... türk pop müziğinin 90lar döneminin en güzel slowu