yanlış anlaşılma sonucu bdsm'ye başlamak

ben normalde canım tatlıdır bdsm sevmem. hiç de denemedim.
ama geçen gün çok yakışıklı bir çocuğun evine gittim.
dışarda bir kahve içtik sonra bana geçelim mi dedi.
evine girdiğimiz zaman beni odasına götürdü sonra ben çişimi yapıp geliyorum diyerek beni odasında yalnız bıraktı.
o gidince deri bir kemer gibi bişe buldum odasında. önce çok korktum hatta evi terk etmeyi düşündüm ama sonra adam yakışıklı olduğu için neden denemeyeyim dedim kendi kendime. tuttum o deri kemeri boynuma geçirip sahibimi beklemeye başladım.
sonra o wc den çıkıp geldi ve beni öyle görünce şok geçirdi. tabi bana konuyu açıp ikna etmesi gerektiğini düşündüğü için şaşırdığını sanıp istediğin bu değil miydi yapalım hadi dedim.
ama meğer o deri şey rahmetli köpeğinin tasmasıymış. ben yanlış anlamışım. köpeğini de çok sevdiği için duygulandı bişe yapmak istemedi. seks yapmadık anlayacağınız rezil oldum ama aklıma da düştü şimdi deri bdsm malzemesi olan birini arıyorum heves ettim bir kere.
geçen yıl başımdan geçen üstteki entride anlattığım olay sonucu heves ettiğimi yazmıştım ama dün tecrübe edebildim ancak.

dün seks yapmak üzere biriyle buluştum. buluşup soyununca penisinin söylediği gibi 16 cm olmadığını görüp hayal kırıklığına uğradım ama o anlık azgınlıkla elimizde bu var diyip yapmaya karar verdim. sonuçta aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz.

fakat penetrasyon gerçekleşip git gel yapmaya başlayınca penisi küçük olduğu için bişe hissedemedim. sinirlendim birden deliye döndüm. "çıkar!! zaten küçücük sikin bişe hissetmiyorum" diye bağırdım. o da cevap olarak benim sikim küçük değil senin deliğin bolu tüneli gibi olmuş ondan hissetmiyorsun dedi. ben bunu duyunca suratına tokatı patlattım. sonra o da bana tokat atınca birden deliler gibi sevişmeye başladık. tokatlar tükürükler ısırmalar küfürler havada uçuştu. yaptığımız en iyi seksti sonra ikimiz de ititaf etmiştik.