yaptığı seksten utanan insan modeli

seks yaparken bünyede ortaya çıkan utangaçlıktan bahsetmiyorum kesinlikle. o çok güzel ve özel bir durum, benim bahsettiğim sık sık seks yapıp etrafına "aseksüelim" edasıyla görünmeye çalışanlardır. babacım yaptığın seks ayıp değil zaten, dostuna arkadaşına saçma salak yalanlar söylediğinde bu çok daha ayıp oluyor. hem yakalandığında o dostunu arkadaşını kaybetmen de mümkün olabilir çünkü samimi değilsin. yalancı bir erkek olmaktansa sevişen bir erkek olarak bilinmeyi tercih et. bunu kabul et bebeğim, artık kafandaki cemaatçi götünü siktir et, seks yapan birisin sen. bak kulağına da fısıldıyorum seks seks seks.

bir de bunun sürekli en son ne zaman seks yaptın sorusunu soran modeli var. siz soruya dürüstçe cevap verirsiniz ama o "hadi ya benim yapmayalı 1 yıl falan oldu" der oysa 2 gün önce biriyle mercimeği fırına vermiştir. tipik at yalanı sikeyim inananı şeysi.

(bkz: günde 100 adamla yatmaktan aşka inancını yitirmek)

(bkz: gündüz 100 adamla yatıp gece tek adama dair aşk acısı çekmek)
bana oral seks yaptırıp hönküre hönküre ağzıma boşaldıktan sonra, "ayyy çok günah ettik, allah bizi cezalandırıcak, ne yaptık biz, hiç güzel değildi" diyerek bikbiklenen salak taksici.
performans olarak bol keseden sallayıp beklentiyi karşılayamayanların da yaşayabileceği durum.