yatakta iyi olmadığı için sevgiliden ayrılmak

bir arkadaşım ekolü olarak söylemem gerekirse oda arkadaşımın eski fuckbudy'sinin yaptığı terbiyesizlik. zavallı sevgilisini sırf iyi sikemediği için terk etmiş. bunu adamcağıza da söylemiş üstelik "biraz daha çabalasana" diye. adamda ne yapsın boynunu bükmüş, elimden gelen budur demiş. eh tabii beyimizde doktor bu arada, toplumda onunla sevişmek isteyen pek çok kadın olacağı için pek siklememiş bence.

neyse bu kadın geçenlerde sevgilisinden ayrılıyor. oda arkadaşıma göre seks yüzünden ama bence baktı doktor bunu almıyor, sikişide kötü ne diye katlanıyorum ben buna dedi. neyse buralar çok dedikoduya kaçtı. geçen gece benimki kadının yanına gitti. sabaha kadar siktim diyor. memesiyle oynadım falan.

içimden ayy iğrençsiniz heteroseksüeller, dedim. bu ne böyle seks düşkünlüğü. seks, seks, seks, seks... tinder diye bir uygulama çıkarmışlar şimdi bir de tanışıp seks yapıyorlar. bir de sanalcı kadınlar varmış, adamlara başka kadınlarının fotoğraflarını atıp buluşma yerlerine gitmiyorlarmış falan.

neyse bu artık başka entry'nin konusu.
cinsellik de ilişkinin yadsınamaz bir parçası olduğuna göre mantıklı bir karar olabilir. tabii ki sürekli aynı performansı bekleyemeyiz belki ama sevişme elbette ki çiftleri bir arada tutan önemli bir unsur. boşuna denmemiş;

(bkz: sevişmeden sevgili olunmaz)
ten uyuşmazsa olabilecek durum.
ayrıca aranan hilti, motor yada benzer bir aletse her zaman daha iyisi vardır.