25 kasım 2016 gaziantep patlaması

az önce eski bankamdan bir arkadaşımın facebook'tan duyurduğu patlama... medya 3 maymunu oynamaya devam ediyor ancak şehrin heryerinden hissedilmiş...
valilik bir patlama bilgisinin olmadığını, hastanelere yaralı gelmediğini bildirmiş. uçak sesinin yüksek oluşu sebebiyle patlama gibi anlaşılmış olabilir demişler. twitterda gördüğüm kadarıyla gaziantep tagi 1. sırada. gaziantep'te yaşayanlar bir patlama olduğunu yazıyorlar ancak hiç fotoğraf veya video yok. sadece 2012 yılından kalma bir fotoğraf paylaşılıyor olduğu söyleniyor. bir patlama varsa birileri fotoğraf ve videolarla bunu desteklemeli bence. medya zaten izin almadan haber yapamıyor ülke şartları ve habercilik ne hale geldi hepimiz biliyoruz. acaba insanlar da bu bilgiyi görsel ve videolarla paylaşırsam başım belaya girer diye mi çekiniyor. olabilir.
15 temmuz günü yaşadığımız olayın benzeri olma ihtimali yüksek patlama. zira dark'ın da dediği gibi hashtag 1. sırada olsa da bir görüntü veya bir video yok. 15 temmız gecesi sabaha kadar uçakların sonic patlamaları yüzünden camlarımız hatta duvarlarımız gümbür gümbür titremişti. ama asla bir alev duman yoktu. ama sesi ve hissedilmesi aynen sanki yanı başınıza bomba düşmüş hissi yaratan patlamalardır. umarım ciddi bir şeyler yoktur.