akp

nerden tutsak, neresine yama yapsak bilemedim. talihsiz açıklama demek çok basite kaçar. ağa bizimle eylenii desek çok anadolu. bunu ciddi ciddi soruyorum siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz?

koskoca partinin grup başkanvekili çıkıp;5 kişilik aileye üç öğün simit-çay hesabıyla 2020 lira olan asgari ücreti çok gören bir açıklama yapıyor. sayın vekilim sizin kiralardan, faturalardan, eğitim masraflarından, kişisel giderlerden haberiniz yok sanırım.

akp küçükçekmece belediyesi üyelerinden özlü sözler

(bkz:lgbtvirüsü)
meyve veren ağaç taşlanır.
eyyorlamam bu kadar.
muhafazakar görünümü taşıyan ama muhafazakar olmayan parti, felsefi olarak gerici denilebilir. çünkü işlevliliği kabul görmüş dünya görüşünü muhafaza etmekten ziyade geçmişte yaşandığını iddia ettiği hayali bir geçmiş altın dönem yaratıp sistemi ona göre dizayn etmekte, hakikatini buna ulaşma yönünde kurgulamaktadır.
bence bu noktada en muhafazakar partilerden biri de ulusalcı tabanıyla chpdir. gerçi onların da altın dönemlerinin genç cumhuriyet yılları olduğunu da düşünebiliriz. lakin akp ile olan çatışımda muhafazakarlık sergilemektedirler.
geçenlerde recep tayyip erdoğan mı yoksa binali yıldırım mı daha iyi okuyor yarışması düzenlemiş.

kokainci üyesini* savunan yetkilileri * olan bu partide 2018de üstü örtülmüş bir "pedofili" vakası gazetelere düşmüş durumda.

"tokatspor başkanı ufuk akçekaya, akp'li iki ismin 14 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettiğini iddia etti."

https://www.gercekgundem.com/siyaset/263...
  • /
  • 4