akp

en çok oy kazanan parti olarak seçimden çıksa da son dört yılda seçmen sayısı üç milyondan fazla erimiştir. kurucu üyelerinden ak saraydaki reisi cumhur eline kuranı alıp meydana indiyse de bu hızlı çözülmeyi durduramamıştır. fikir babası erbakan da çöküşe geçtiğinde anti semitik söylemlere sarılmıştı ve bundan sonra daha fevri bir siyaset bekliyorum *
israil adı memleketi en çok kötüleyip, en çok onunla ticari ve askeri işbirliği yapmaktan da geri durmayan komedyen örgüt!
12 eylül çocuğu bu parti, yarın kongre yapacakmış.
kongrelerini 12 eylül'de yapmaları da, 12 eylül'e olan vefa borçlarından! (bu saptamayı muharrem ince az önce söyledi)
son kongre olur inşallah!!!
son 12 yılda, ülke sınırları içerisinde olmuş hiçbir facia ve katliamdan ötürü utanmayan ve hesap vermeyen, bu vakalara neden olan eksiklikleri ve şerefsizlikleri de üzerine alınmayan ve hala %38 civarı oy alabilen canavar örgüt.
cehaletten ve edepsizlikten doğan felaketlerin, faciaların ve katliamların partisi!
ama durmak yok, yola devam!

(bkz: cilvegözü sınır kapısındaki patlama)
(bkz: 4 temmuz samsun sel felaketi)
(bkz: 23 ekim 2011 van depremi)
(bkz: 5 eylül 2012 afyonkarahisar patlaması)
(bkz: afyon doğal afet şehitleri)
(bkz: 11 mayıs 2013 reyhanlı patlaması)
(bkz: 26 temmuz 2013 ceylanpınar saldırısı)
(bkz: 13 mayıs 2014 soma maden ocağı patlaması)
(bkz: 24 ağustos 2015 artvin sel faciası)
(bkz: 10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama)
- sansür uzmanı bir örgüttür.
- çözemediği veya çözmek istemediği tüm facia ve katliamlara ilişkin " yayın yasağı" getirmesiyle nam salmıştır.
13 yıl boyunca "yasaklama", "öldürme", "kutuplaştırma" ve "çalma" literatürüne yaptığı sınırsız katkılarından dolayı, asla unutulmayacak ve unutturulmayacak olan siyasi çete.

(bkz: kindar ve dindar)
suyu çoktandır kaynamış bir faşist parti.
- ölüm partisi
- ahlaksızlık partisi
- hainlik partisi
- hortumculuk ve soygunculuk partisi
- vicdansızlık partisi
- yalancılık partisi
- beceriksizlik partisi
- cehalet ve atalet partisi
- dinbazlık ve madrabazlık partisi
- güç sarhoşluğu partisi
- doğa düşmanlığı partisi
- insan düşmanlığı partisi
- pişkinlik ve yüzsüzlük partisi
millet iradesi, halk sevgisi ve demokrasi kavramlarını işine geldiğinde sömüren madrabaz bir parti.
bugün, chp'nin mecliste verdiği bir önergeyi daha reddetmiş olmanın anti-demokratik hazzıyla abdest almışlar!
reddedilen önergenin konusu, "çocuk istismarının ve tecavüzlerinin araştırılması" idi...
bunu da reddederek, meclisin hiçbir boka yaramadığını bir kez daha kanıtladığınız için helal olsun size ak-vekiller!
harcamalarına devam ediyor. ahmet davutoğlu da gitti.
şimdi sıradaki;

(bkz: binali yıldırım)
pensilvanya'da bulunan molla ile cumhuriyetin ne kadar ilerici değeri varsa düşman olan, milli bayramlarda utanmadan rapor alıp törenlere katılmayan, ''dindar nesil'' istiyorum kafasıyla yola çıkıp imam hatip ortaokulları açabilecek kadar ileri giden, militan, kendi cumhuriyetine düşman bombok bir nesil yaratmayı başarabilen, emperyalizm ve siyonizmin taşeronluğunun doğrultusunda ılımlı islamcı,gerici bir coğrafya oluşturabilmiş,devlet kadrolarına parti yapılanmasından ve tarikatlardan adamları sokmayı başarabilmiş (özellikle hakimler ve polisler), ırak işgali için amerika'ya üs açmış, yine emperyalizme ve siyonizme ses çıkartan ve(ya) çıkartabilecek potansiyele sahip suriye ve lübnan topraklarına cihatçıları sürmüş bir hükümet ve gözü dönmüş topluluğun taraf olduğu şavaşın ortasında bu soytarılarla yüzü yüze bakıyoruz.21 yaşında bir komünist olarak sözlükteki devrimci, laikçi, sosyalist, yurtsever yani kısaca tüm ilerici arkadaşlara, abilere, ablalara, ayılara,yoldaşlara bu partiye ve zihniyetine karşı gençliğe hitabeden bir alıntı yapasım geldi.malum özellikle şu ''ohal'' günlerinde içi iyiden iyiye boşaltılan laikliğin artık açık açık tartışılmaya açılması, sola karşı iyice yıpratma, yargılama, pasivize edilmeye çalışıldığı bir süreçten geçiyoruz. bu gemide ve bu zamanda birlikteyiz..yalnız ve aciz hissetmeyin diye:

"bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. istiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

ey türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!"
gecenlerde interneti yavaslattirmislardir.

allah razi olsun apartmandaki komsumlarimla tanismamizi sagladilar. oturduk cay ictik, sag alt dudagimda ben varmis. onu da ogrendim bu sayede.

allah razi olsun devlet buyuklerimizden interneti yok ettikleri icin.
oldukça çürük bir nesile sahip parti. şöyle ki partide görev alan siyasetçilerinin çoğunun oğlu yakını falan çürük raporlu oldukları için askere gitmemiş.
(bkz:#336640)
unutmak en çok unutmak istediğim şeydir.
aklınıza gelmeyecek yerlerden rant elde edebilen, parasal genişleme fırsatını değerşendiremeyip ülkenin geleceğini siken siyasal islamcı parti.
  • /
  • 4