akp

türk kahvesi üretimine başlayan parti. seçim sebebiyle evlere kahve dağıtıyor. sağolsun.
uyguladıkları ekonomi politikalarıyla övünen parti, iyidir hoştur özelleşme yapmak mantıklı bir hareket kabul edilebilir ancak özelleştirmede ; özelleştirme yapılan yerlerden gelen paralarla yeni üretim tesisleri yapılır ki özelleştirilen firmalara hem rekabet yaratsın hemde süreklilik sağlanarak ileride özelleştirilecek kurumlar oluşturulabilsin, ancak akp maalesef bunu değilde yol, han , hamam yaptı ve bunlar geri dönüt veremeyen şeyler, çalıp çırpmaya girmiyorum onu zaten her iktidar bir nebzede olsa yapar... maalesef bunlardan dolayı oluşan balon ekonomi son zamanlarda sönüyor gibi, adalet sistemine falan girmiyorum, giremiyorda olabilirim (bkz: ulaşmak istediğiniz sayfaya ulaşılamıyor), ayrıca bence başka hiç bir dönem olmadı ki insanlar bukadar ötekileşsin ve nefret söylemi bu kadar artsın ...
son olarak elbette çamur atmıyorum efenim ben neden istemeyeyim güzel ülkemin artık refaha ulaşmasını...
onlar konusur hede yapar reklamlarindan zilyon tane falan var artik. iyice antipatiklestiriyorlar kendilerini.
onlar otekilestirmesine hic girmiyorum.
bir yandan lgbti'lere nefret kusarken diğer yandan da açtıkları stantlarda bizleri akp'nin özgürleştirdiğini anlatıyorlarmış. yedik mi? tabiki hayır.

"anuğa kodumun partisi" gibi ağzımı bozup salon erkeği çizgimden çıkaran siyasi oluşumumsu hede.
en çok oy kazanan parti olarak seçimden çıksa da son dört yılda seçmen sayısı üç milyondan fazla erimiştir. kurucu üyelerinden ak saraydaki reisi cumhur eline kuranı alıp meydana indiyse de bu hızlı çözülmeyi durduramamıştır. fikir babası erbakan da çöküşe geçtiğinde anti semitik söylemlere sarılmıştı ve bundan sonra daha fevri bir siyaset bekliyorum *
düşünüyorum öyleyse varım felsefesini benimsemeden çalıyorum öyleyse varım felsefesini benimsemiş siyasi grup. üstelik bunu da 'cogito ergo sum' dan çalarak yapmışlardır.

(bkz: milletvekillerinin millete vekil olamaması)
israil adı memleketi en çok kötüleyip, en çok onunla ticari ve askeri işbirliği yapmaktan da geri durmayan komedyen örgüt!
12 eylül çocuğu bu parti, yarın kongre yapacakmış.
kongrelerini 12 eylül'de yapmaları da, 12 eylül'e olan vefa borçlarından! (bu saptamayı muharrem ince az önce söyledi)
son kongre olur inşallah!!!
son 12 yılda, ülke sınırları içerisinde olmuş hiçbir facia ve katliamdan ötürü utanmayan ve hesap vermeyen, bu vakalara neden olan eksiklikleri ve şerefsizlikleri de üzerine alınmayan ve hala %38 civarı oy alabilen canavar örgüt.
cehaletten ve edepsizlikten doğan felaketlerin, faciaların ve katliamların partisi!
ama durmak yok, yola devam!

(bkz: cilvegözü sınır kapısındaki patlama)
(bkz: 4 temmuz samsun sel felaketi)
(bkz: 23 ekim 2011 van depremi)
(bkz: 5 eylül 2012 afyonkarahisar patlaması)
(bkz: afyon doğal afet şehitleri)
(bkz: 11 mayıs 2013 reyhanlı patlaması)
(bkz: 26 temmuz 2013 ceylanpınar saldırısı)
(bkz: 13 mayıs 2014 soma maden ocağı patlaması)
(bkz: 24 ağustos 2015 artvin sel faciası)
(bkz: 10 ekim 2015 ankara barış mitinginde patlama)
- sansür uzmanı bir örgüttür.
- çözemediği veya çözmek istemediği tüm facia ve katliamlara ilişkin " yayın yasağı" getirmesiyle nam salmıştır.
13 yıl boyunca "yasaklama", "öldürme", "kutuplaştırma" ve "çalma" literatürüne yaptığı sınırsız katkılarından dolayı, asla unutulmayacak ve unutturulmayacak olan siyasi çete.

(bkz: kindar ve dindar)
suyu çoktandır kaynamış bir faşist parti.
- ölüm partisi
- ahlaksızlık partisi
- hainlik partisi
- hortumculuk ve soygunculuk partisi
- vicdansızlık partisi
- yalancılık partisi
- beceriksizlik partisi
- cehalet ve atalet partisi
- dinbazlık ve madrabazlık partisi
- güç sarhoşluğu partisi
- doğa düşmanlığı partisi
- insan düşmanlığı partisi
- pişkinlik ve yüzsüzlük partisi
millet iradesi, halk sevgisi ve demokrasi kavramlarını işine geldiğinde sömüren madrabaz bir parti.
bugün, chp'nin mecliste verdiği bir önergeyi daha reddetmiş olmanın anti-demokratik hazzıyla abdest almışlar!
reddedilen önergenin konusu, "çocuk istismarının ve tecavüzlerinin araştırılması" idi...
bunu da reddederek, meclisin hiçbir boka yaramadığını bir kez daha kanıtladığınız için helal olsun size ak-vekiller!
harcamalarına devam ediyor. ahmet davutoğlu da gitti.
şimdi sıradaki;

(bkz: binali yıldırım)
pensilvanya'da bulunan molla ile cumhuriyetin ne kadar ilerici değeri varsa düşman olan, milli bayramlarda utanmadan rapor alıp törenlere katılmayan, ''dindar nesil'' istiyorum kafasıyla yola çıkıp imam hatip ortaokulları açabilecek kadar ileri giden, militan, kendi cumhuriyetine düşman bombok bir nesil yaratmayı başarabilen, emperyalizm ve siyonizmin taşeronluğunun doğrultusunda ılımlı islamcı,gerici bir coğrafya oluşturabilmiş,devlet kadrolarına parti yapılanmasından ve tarikatlardan adamları sokmayı başarabilmiş (özellikle hakimler ve polisler), ırak işgali için amerika'ya üs açmış, yine emperyalizme ve siyonizme ses çıkartan ve(ya) çıkartabilecek potansiyele sahip suriye ve lübnan topraklarına cihatçıları sürmüş bir hükümet ve gözü dönmüş topluluğun taraf olduğu şavaşın ortasında bu soytarılarla yüzü yüze bakıyoruz.21 yaşında bir komünist olarak sözlükteki devrimci, laikçi, sosyalist, yurtsever yani kısaca tüm ilerici arkadaşlara, abilere, ablalara, ayılara,yoldaşlara bu partiye ve zihniyetine karşı gençliğe hitabeden bir alıntı yapasım geldi.malum özellikle şu ''ohal'' günlerinde içi iyiden iyiye boşaltılan laikliğin artık açık açık tartışılmaya açılması, sola karşı iyice yıpratma, yargılama, pasivize edilmeye çalışıldığı bir süreçten geçiyoruz. bu gemide ve bu zamanda birlikteyiz..yalnız ve aciz hissetmeyin diye:

"bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. istiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

ey türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!"
  • /
  • 4