akp

gazda ve copta eşitlik sağlandı

memleketimizde şimdiye kadar...

- komünistler coplandı ve gazlandı.

- aleviler coplandı ve gazlandı.

- islamcılar coplandı ve gazlandı.

- kürtler coplandı ve gazlandı.

- işçiler coplandı ve gazlandı.

- fenerbahçeliler bile coplandı ve gazlandı.

*

bir tek kemalistler kalmıştı coplanıp gazlanmayan.

onlar da tadınca copu ve gazı...

eşitlik sağlanmış oldu.

*

yaşasın ak parti iktidarı...

cumhuriyet’in öngördüğü sınıfsız, imtiyazsız, kaynaşmış, eşit bir ulusu yaratmak da onlara nasip oldu.


ahmet hakan
cidden agzımı acık bırakan hükümet. 15 000 000 ipad dagıtacaklarmıs.detaylar linktedir.
http://www.sondakika.com/haber/haber-15-...
insan hakları uğruna savaş veriyormuş gibi gözüken hükümet, fakat bence, sanıyorum ki, tek yaptıkları türban hakları uğruna savaşmak ve kürt halkıyla iyi geçiniyormuş izlenimi vermek. insan haklarından tek anlaşılan şey türban mıdır? 'insan' hakkı bu kadar mı? *
cemil ipekçi tarafından kendisine muğla belediye başkanı teklifi götüren parti.*
sadece korku kültürüyle insanları baskılamakla kalmayıp kendilerinin de paranoyalar eşliğinde korku kültüründen beslendiğini gezi parkı olaylarıyla bir kez daha ispatlamış parti. farklı olandan korkmak genlerimize sinmişse çözüm onu dışlamak ya da aynılaştırmak. duran adama karşı polisin ilk andan itibaren sergilediği tavır düşünce özgürlüğünün halen daha ütopik bir beklenti olduğunu, susmanın aşılandığı bir toplumda susarken aynı zamanda düşünmenin suçların en büyüğü olduğunu, herkesin kimliğini deşifre edip ona göre sınıflandırdığımızda rahatladığımızı ve sanata ne kadar kapalı olduğumuzu bir kez daha ortaya koymuştur. e ne demişler; '' durduğun kabahat ''.
başbakan parka sıçtılar der.. polis memuru osurayım mı der.. seçmeni erdoğanın götünün kılıyım der.. freud bile böyle anal dönem görmemiştir, öyle bir iktidardır.
oğlunu askere yollamayan bir ''başbakan'' vatan sevgisinden,
ülkesini aihm e şikayet eden bir ''cumhurbaşkanı'' devlet onurundan,
sahte iddianamelerle insanları tutuklatan bir ''adalet bakanı'' dürüstlükten, abd vatandaşı olan bir ''devlet bakanı'' bağımsızlıktan, bunlara oy veren bir t.c. vatandaşı bölünmez bütünlükten bahsedemez...!
sosyal medya üzerinde;

"akpli değilim ama akpye oy veriyorum",
"not akpli değilim"

tarzı propagandalara imza atan parti.
beyni ile cinsel organı yer değiştirmiş bir zihniyete sahip insanların oluşturduğu, desteklediği siyasi parti.
(bkz: kızlı erkekli yasaklar)
büyük ihtimalle 30 mart seçiminde hile hurdayla yine birinci gelecek parti. ilk iktidara geldikleri yıldan itibaren asla oy oranlarına inanmadım ve her seçime hile karıştırdıklarına eminim. 30 martta umuyorm ve diliyorum bu devam etmez ama trilyarları çalan, herşeyi sahtecilik ve hileyle elde eden bir partinin seçimlerde rahat durmasını belklemek saflıktır.
hafızası kötü vatandaşlarımızın oy verdiği parti. oy verenlere her sabah aç karna 21 adet kuru üzüm yemeleri tavsiye olunur.
an itibariyle kadıköy'de minibüs caddesinde zafer çığlıkları atarak %52nin cumhurbaşkanını kutlayan insan topluluğu.tamam kutlamaları normal sonuçta destek verdikleri insan seçimi kazandı ama bunu yoldan geçen ve bu kutlamaları önemsemeyen insanların yüzlerine adeta tehdit edercesine yapmaları çok yanlış.
hile, rüşvet, tehdit, entrika ve yoksulluğun suiistimaline dayalı popülizmi kullanarak, güçler ayrılığının kör-topal dengesini yok edip, güya milli iradeye dayalı yeni bir türkiye iddiasıyla 1. cumhuriyete son vererek "islamcı yarı-başkanlık" ile "hafif raylı faşizm" karışımı bir ucube rejim yaratan, yarı siyasal-yarı militer bir islam soslu örgüttür.
toplumsal, siyasal, dinsel ve hukuksal bir afettir.
richter ölçeğine göre 8 şiddetindeki bir depremin tahrip gücüne eşdeğer zararlar vermiştir!
türk kahvesi üretimine başlayan parti. seçim sebebiyle evlere kahve dağıtıyor. sağolsun.
onlar konusur hede yapar reklamlarindan zilyon tane falan var artik. iyice antipatiklestiriyorlar kendilerini.
onlar otekilestirmesine hic girmiyorum.
bir yandan lgbti'lere nefret kusarken diğer yandan da açtıkları stantlarda bizleri akp'nin özgürleştirdiğini anlatıyorlarmış. yedik mi? tabiki hayır.

"anuğa kodumun partisi" gibi ağzımı bozup salon erkeği çizgimden çıkaran siyasi oluşumumsu hede.
  • /
  • 4