akp

cumhuriyet tarihinde gelmiş geçmiş en zararlı siyasi parti
oluşumunun özü,halkları bölmek,fişlemek,yeşil sermayeye para akıtmak
ne olduğu belli olmayan insanları devlet gibi muhterem bir kurumda yetki sahibi yapmak
intihal yapmaktan suçlu bulunan birisini makam sahibi yapmak
sözde ezilmiş tarafı oynayarak,aslı astarı olmayan hükümler çıkarmak
koca koca adamların uzlaşma sağlaması gerekirken,çıkıp zümreleri tehdit etmek...
din i ve müslümanlığı alet ederek bir yerlere gelmiş parti, şimdi keseleri doldurma zamanı.
vergiler cukka çepte, hani nerede kaldı senin dindarlığın haram para yiyememen...?
bayram öncesi son bomba...

http://haber.mynet.com/sgk-vatandasa-kotu-haber-geldi-600862-guncel/
reklamlara bütçeden sıkı para ayıran parti. sağlık ve eğitim alanında halkın gözünü boyama adına yaptıkları dev atılımların altında ezilme tehlikesi geçirmekteler. elbette ki oy veren geniş kitlenin henüz bu durumdan haberi yok; o zaman zaten sıkıntı yok.
iktidar ile cennet kapısı garantilediklerini sanıyorlar ama cennet anaların ayakları altındadır efendiler. siz çok analar ağlattınız. hadi bakalım şimdi tekrar teybi başa sarın. *
durmak yok yollama devam dusturunu güden buna rağmen her 2 kişiden birinin oyunu aldığı için bize mustahak bir yönetim sergileyen iktidar partisi. sıkı bir muhalefet ve karşısında duracak bir oluşum olmadığı için maalesef durmak yok yolunmaya devam. kısaca korku imparatorluğu
adalet ve kalkınma partisi, başını tayip erdoğanın çektiği iktidar partisidir
yaptığı herşeyi bir kaç hata ile ağzına yüzüne bulaştıran partı, genellikle vatandaşın bir cebinden aldığını diğer cebine yarım koymasına rağmen kimsenin uyanmaması ile pan kadar etkili bir çoban tarafından yönetildiğimizin en büyük göstergesidir. unutmadan eklemek gerekir, okyanus ötesinde ciddi eli kolu ve benzeri yerleri vardır bu partinin.
partinin ünye tanıtım ve medya başkanı (adını anmak dahi istemiyorum) facebook'taki sayfasından harikulade bir deyiş yumurtlamış:
"örtüsüz kadın perdesiz eve benzer. perdesiz ev ya satılıktır ya da kiralıktır."

canım ya. çok tatlı. beynini öpeyim* senin.

*"öpeyim"i mecaz anlamda kullandım. ehe.
modern dönemlerde teorikte cahiliye devrinin izlerini taşıyan bir yaklaşımı benimsemiş parti. her ne kadar pratikte de bunu yansıtır bir tarz takınsalar da samimiyetsizlikleri ortadadır. yani çok yasakçıdırlar, çok dindar bir tablo çizerler ama yaptıkları her açıklamada, koydukları her kuralda önemsemdikleri insan kavramı üzerinden günahın anasını ağlatırlar. o çok inandıkları, övündükleri ölüm sonrası hayatın faturasını dünyada keserler ya da kesilmiş faturaların vergisini vermeyi kabul etmezler. ama kendi yandaşlarına cenneti bağışlamayı ihmal etmeyecek kadar da merhametli ve adildir mübarekler.
açılımı (a)dalet ve (k)alkıma partisi olan ancak bu açılımıyla uzaktan yakından alakası olmayan siyasal bir partidir. (bkz: yok öyle bişey yavrum, yok)
insanı demokrasiden soğutan parti.
demek ki neymiş, marifet çiçek ekmekte değil, onlara bakabilmekteymiş. aynı "çocuk doğurun" derken o çocuğu bakabilecek misin? sorusunu sormamak gibi.
luzumsuzlugundan dolayı sönmesi gereken ampul.
güzel siyasete sahip bir partidir. güzel siyaset, yalancılıkla dolandırıcılıkla ayrımcılıkla olur. ülkeyi bölerek olur. çok iyi başarıyorlar. bugün ülkede kaç farklı grup var acaba. ırklardan ayrılıyoruz, dinlerden ayrılıyoruz, ekonomik görüşlerden ayrılıyoruz, cinsiyetle ayrılıyoruz, vs. ama bir gün gelir o ampul söner. birileri gelir o ampulu ordan alır.
bugün bülent arınç ın ağzından, terörle mücadeleyi başarıyla ve akıllıca yönettiğini öğrendiğimiz parti.
  • /
  • 4