plazma

Durum: 20 - 0 - 0 - 0 - 10.06.2024 03:30

Puan: 520 - Sözlük Kezbanı

3 yıl önce kayıt oldu. 12.Nesil Yazar.

0

doludizgin

az önce (x) sosyal medyada bir paylaşımlarını gördüm. bütün lgbtleri düşmanlaştıran ve hedef gösteren iğrenç bir siteye sahipler. link vermeyeceğim.
isimleri "doludizgin".
eşcinselleri hedef gösteren sahte doktorları, psikiyatristleri bolca sitelerinde görebilirsiniz. "eş cinsellik" (eşcinsel demiyorlar) "feminizm" "toplumsal cinsiyet" gibi başlıkları var. 2023te ara vermişler. yeniden saldırıya hazırlanıyorlar gibi görünüyor. bu arada onca başlığa rağmen sadece "eş cinsellik" başlığı altında yazılar yazılmış.

hakkımızda kısmında yazdıkları iğrenç yazı: "insanlık, tarihinde ilk kez, ırk-inanç-coğrafya fark etmeksizin bu denli hırçın bir tehditle karşı karşıya kalmıştır. dinleri, kültürleri, aile kurumunu hatta erkeklik ve kadınlığı tartışmaya açan eş cinsel aktivizm; medya, akademi, eğitim, siyaset, sivil toplum ve daha birçok alanda bir zihin inşasına gitmektedir. yeni nesilleri arzu ettiği kabullerle yetiştirmek için ortaya koyduğu çaba, kelimenin tam anlamıyla ürkütücüdür."

twitterdaki feminenfobik hesap

o hesabın paylaşımlarına dikkatli bakınca sanki iktidar yanlısı sahte bir hesap gibi geldi bana. sadece feminenler değil genel olarak lgbt+lar hakkında hakaret ve aşağılama var. hedef göstermediği sürece ciddiye almaya değmez aslında böyleleri.

17 eylül 2023 homofobik aile buluşması

bu iğrenç gösteriye alternatif olarak kaos gl canlı olarak büyük hayat buluşması temasıyla youtubeda dört buçuk saatlik geniş katılımlı yayın yaptı.

engin ardıç

lgbt bireyleri her fırsatta aşağılayan ve defalarca hedef gösteren engin ardıç hakkında ilk defa güzel bir haber geldi. beyin kanaması geçirmiş deniyor.

https://www.gazeteduvar.com.tr/oray-egin...

akp

yerli ve milli diyerek kafa ütüleyen bu parti şarkı ve mesajların ingilizce olduğu bir video hazırlamış. böyle bir şeyi muhalif partilerden biri yapsa olacakları düşünemiyorum.

hiper enflasyon

çoktan başlamış olan süreç.

gerçek penis vs realistic penis

aşkocum azgınlık anı için yakınında götünü yırtmayacak objeler bulundurma tavsiyeme uyman iyi. ama 27 cm ne öyle tatlım? kanalizasyon borusu gibi bir şey o. onun yerine 20 cm ile daha mütevazı bir başlangıç yapabilirsin. ama bolca yağla götünü. mümkünse zeytinyağı ile. deliğin alıştıktan sonra 27, 37 cm artık ne bulursan sokarsın rahatlıkla. zaten anladığım kadarıyla alışma süren de uzun sürmeyecek gibi aşkocum.. .

köy havası

hiç seks yapmamış pasif gay

ben de böyleydim bir zamanlar. sonra bir başladım bu sefer ben onlardan değil onlar benden korkmaya başladılar.

hakkında hiç iyi şeyler duymadım

istihareye yatmak nasıl oluyor ablacım? misal ben doğrudan altına yatıyorum. dedikodulara değil reel performansa bakıyorum. hem dedikodu yapmak çok ayıp.

iftara gitmek

haremlik selamlık olması şart. nur yüzlü genç erkeklerle birbirimize ellerimizle yemek yediririz. şifalanır arınırız.

anal fissür değilmiyim acaba

bence değilsin ve artık deliğini iyice yağladıktan sonra rahatça istediğini yapabilirsin ama bir daha tuvalet fırçası gibi şeyleri götüne sokma. her zaman yakınlarında acil durumlar için soktuğunda zarar vermeyecek objeler bulundur. geçmiş olsun tatlım.

kayganlaştırıcı kullanmadan yapılan seks

zeytinyağı da oluyor.

garsona tatlıdan ikram etmek

benim de böyle bir anım var. yakışıklı bir garson vardı. iki ayrı tabakta iki porsiyon tiramisu sipariş ettim. masaya getirince bana sordu diğer tabaktakini kim yiyecek diye. ona bu da benden olsun gel beraber yiyelim, hem de laflarız dedim. ters ters baktı bana. bekle dedi gitti. ben de kendime çeki düzen verdim beklemeye başladım. sonra kaba saba iri kıyım biri geldi. oranın bodyguardıymış. ne istiyorsun diye de sordu. çok kabaydı. anlattım durumu umutsuzca o garsona bakınarak. bu arada o iri kıyım nezaketsiz adam benim tabağımdaki tatlıyı aldı diğer tabaktakinin üstüne bocaladı ve hepsini elleriyle yedi. konuşmadı bile benle. beni de yiyecek sandım. neyse ki hemen gitti. ama ben çok korktum. bir daha böyle şeyler yapmamaya karar verdim. iyilik yaramıyor işte.

anal fissürken seks yapmak

ibretlik bir durum gerçekten. böyle gözün döndüğü durumlarda kötü tecrübeler yaşamamak için oyuncak patlıcan, kabak falan bulunduruyorum etrafta. hem dikkat de çekmiyor. bazen çantama da koyuyorum. olur ya dışarıda canım isterse ne yaparım ben?

aileye açılmak

ben de açıldım. saçıldım ama beni öyle görünce anne babanın önünde çıplaklık olmaz diye azarladılar beni.

ibrahim tatlıses ve çükü

ibrahim tatlıses'i neden sevdiğimi şimdi anladım.

doğalgaz

bulamazsanız çiğ lahana yemenizi tavsiye ederim.

doktor

bazıları ile doktorculuk oynamak istiyorum.

orgazmik yiyecekler

yalnızlık

bir tercih ise çok değerli, mecburiyet ise dayanılmaz bir şey

ebrar karakurt

hüseyin kaçın

doludizgin

eşcinsellikten kurtulanların var olduğunu iddia etmişler. seçilebilen ve vazgeçilebilen bir şeymiş gibi göstermeye çalışıyorlar. bu işte kesin hüseyin kaçın dengesizinin parmağı var.

detrans pişmanlıkları

yalnıztanrı yazdığı entryden anlaşıldığı üzere eşcinsellerin görünür olmasından şikayetçi belli ki, görünmememiz gerekiyor ona göre, eşcinselleri sapkınlıkla etiketleyen gizli bir eşcinsel olabileceği gibi sadece eşcinselleri provoke eden bir heteroseksüel de olabilir. sözlükte homofobik içeriklerin var olduğu konusunda bizleri uyarmış. homofobik yaklaşımları tespit ettiğimizde o yazarları önce uyarıyor sonra devamı halinde uçuruyoruz, çünkü ayı sözlükte homofobik, transfobik içerikleri kabul edemeyiz. yazdığı diğer entrylerde de homofobi kokusu almıyor değilim, yakın bir zamanda hesabına giriş sağlayamazsan anla ki içeriklerinde net homofobi tespit edildiğinden dolayıdır. eşcinselleri sapkın, ahlaksız, göründükleri için nefret ediliyorlar gibi etiketleyerek ülkede ekilen nefret tohumlarına sen de burada yenilerini ekleyemezsin. meselelgbt lgbt dostu görünümü üzerinden yola çıkıp lgbtileri hedef gösteren, lgbti olmanın pişmanlık olduğunu, cinsel yönelimlerin bir tercih gibi, seçilebiliyormuş gibi göstermeye çalışan bir portal. bunu net anlamıyorsanız sizde bir sorun var demektir.

detrans pişmanlıkları

(bkz:#436300 ) bir önceki yazısında artık bu konulara girmeyeceğim diye ağladıktan sonra ilgi çekme merasimine devam etmesi. hadi yallah çıktığın mağaraya geri dön. senin gibilere zaman harcamaya değmez. kimsenin umurunda bile değilsin.

detrans pişmanlıkları

nefret suçuyla ifade özgürlüğünün ayrımını 2024 yılında yapamamak... bu neyin ahrazlığı böyle ya, yani orangutan bile öğrenirdi şimdiye kadar herhalde.
zaten sana laf anlatmaya çalışmak beyhude bir çaba, "homofobik eşcinselim" ne demek ya ahahah
sen homofobik değilsin, sen eşcinsellerden değil bizzat kendinden nefret ediyorsun. çünkü zihninin nasıl bir lağım çukuru olduğunu biliyorsun. kendine olan nefretin o kadar boğmuş ki seni başkasına yansıtarak nefes almaya çalışıyorsun. üstüne insanları idraksızlıkla suçluyorsun. o beğenmediğin lgbt dernekleri sayesinde kaç trans intihardan vazgeçti, kaç ailesinden ölümden kaçan lgbt çocuk yuva bulabildi, kaç öğrenci burs bulup dezavantajlı olduğu illerde okullarda okuyabiliyor farkında mısın? lgbt ortamından dışlanmış olmanı garip karşılaman asıl garip olan şey. çünkü sen içgörüsü sıfır olan bir herifsin. senin birini sevebilme ihtimalin yok, birinin seni sevebilme ihtimali yok, bir ortama dahil olabilme bir çarklının dişlisi olabilme ihtimalin yok. ve bu senin karakterinle, yalnızlığı sevmenle ya da seçmenle değil, bizzat karaktersizliğinle alakalı. insanlardan saygı görememiş olman senin zaten zerre saygı hak etmemendendir.
"heteroseksüeller bas bas bağırıyor mu" demen bile seni ele veriveriyor hemen. bugüne kadar saklanarak, kendini sevmeyerek ve hatta nefret ederek yaşamış olabilirsin. ama sana kötü bi haber, herkes senin gibi ezik ve sinmiş halde yaşamayı seçmiyor artık. insanlar kendilerini sevebiliyor ve kendilerini affedip tanıyabiliyorlar. umarım bu seviyeye ulaşırsın bir gün diyeceğim ama dediğim gibi içgörüsü sıfır bir herifsin, bir şempanzeye emek vermek daha net sonuçlar verir sendense.
ama işte senin gibiler için de mücadele edeceğiz. allah kahretsin ki sen ve senin gibileri de kapsamak zorundayız. ama birilerinin artık sizin yüzünüze yüzünüze çarpması gerekiyor gerçekleri. ve bunu yapmaktan hicap duymuyorum hiç. öğreneceksiniz, sike sike öğreneceksiniz.

detrans pişmanlıkları

"heteroseksüeller ben buyum diye haykırır mı? " diyen yazar. pes vallahi sana. zaten sorun da tam bu. onlar öyle bağırmaya gerek duymuyorlar ama senin bir "... " * olduğunu arkasına aldığı berbat güçle seni her gördüğünde bağıra bağıra söylüyor. sen istediğin kadar onlara şirin görünmeye çalış durum bu. sen dikkatli olsan da olmasan da onların gözünde ne olduğun belli. senin burada arsız ve sapkın diyerek aşağıladıklarını sen nasıl görüyorsan ve hedef gösteriyorsan, o şirin görünmeye çalıştıkların da seni yeri geldiğinde öyle görüyor, öyle görecek ve işlerine gelmediğin zaman hedef gösterecek.

diğer nokta ise burada o iğrenç meselelgbt sitesinden paylaşılan hikayeye senin de bakış açının farklı olmaması. ben o kendi yaptığını yanlış bulan chloe isimli şahsın, ne kadarı gerçek veya değil bilemem, yaşadıklarına yönelik bir şey demedim ama sen daha ilk yazında onu aşağılıyorsun. (bkz:#436237) meselelgbt dahil bu tip lağım çukuru sitelerin tam da yapmak istediği şey bu. sen sanıyor musun o hikayeyi chloe isimli şahsı desteklemek için oraya koydular? onların amaçlarından biri zaten sen ve diğer yazar gibilerini de kendilerince "yola getirmek". bu açıdan başarılı olmuşlar.

burada demokrasiden özgürlükten bahsediyorsun ama lgbt hakları konusunda mücadele eden insanların neler yaşadığı konusunda tek bir lafın yok, "sana dayatılmış heteroseksüel ağzıyla" onları topluca aşağılama dışında. tek tip bir lgbt birey mi olsun istiyorsun? herkes senin gibi mi olsun istiyorsun? sen nasıl birisin peki? saygıdan bahsediyorsun ama senin korkudan saygı gösterdiklerinin. sen de dahil olmak üzere, kimseye saygıları olmadığı gibi, kendileri gibi olmayana yaşam, hatta normal bir ölüm hakkı bile tanımıyorlar.

lgbt hakları neyse ki tek tek insanları ilgilendirmiyor. kolektif bir hak. yoksa senin gibilerin ne hakkı ne de hukuku savunulur. arsız da sapık da dense o hakların peşinde olacak olanlar çoğunlukta olacak.

babanın ölmesi

girilen entryler insanı hüzüne boğuyor. okurken bir kendime kızdım iki babama. sonra kendime kızdığım için tekrar kızdım kendime. dünya boş belki ama bunun farkında olmayanlar var. eğer bir gün ölümünü duyarsam ne hissederim bilmiyorum ama üzülmem pek. yapılmamış bir babalığın evlatlığını uzun bir süre üstlendim. sırf istediği hayata yönelmediğim için tiksinç ve aşağılık oldum. sonuçta layıkı ile babalık yaptığı 4 çocuğu daha var. onlar üstlenebilirler sanırsam acısını, lakin ben üstlenmem. hayatı bana çocukluğumdan beri eziyet haline getirmiş bir insan için yıpratamam kendimi. yıprandığım kafi ve yeterli galiba. bazen kimsesizlik kötü bir aileden daha iyidir. anne baba sevgisi görmeden aile hayatı yaşamak ne denli yıpratır insanı bilen var mı? birde o mahrum edilen sevginin kardeşlerine ne denli hakkı ile verildiğini görerek. 5 yaşında kıyafetlerini toplayıp düzenleyen bir çocuk aşağılanıp ezilmemeli. istediği liseye gitmek isteyen bir çocuğun hayalleri aşşağılanarak reddedilmemeli. bir mülakatta 1’inci gelmiş çocuğu başka bir liseye göndermemeli. unutmam kendimi o imamhatipten kovdurana kadar ne tartışmalara girdiğimi. zoraki olarak yazıldığım meslek lisesinin ilk dersinde öğretmenimin yanlış okuldasın cümlesini unutamam. istediğin bölümü okumadığı için 3 yıl iğrenerek bakmamalısın. senin işinde yanında çalışmadığı için hayatı zindan etmemelisin. sırf uyku problemi yaşadığı için uyuşturucu bağımlısı diye şikayetçi olmamalısın. sırf gözetimin altında olsun diye, hiç bir şey yapamasın diye hırsızlık ile dava açmamalısın. kendi sorumluluklarını geçtim diğer çocuklarının sorumluluklarını yüklememelisin. her yaptığının üstesinden geldiği için sen benim lanetimsin dememelisin. siz kaldığınız otel odasında uyuşturucu kullanıyorsun maksadı ile polis tarafından uykunuzdan edilmek nedir bilir misiniz. bazen kimsesiz olmak ister, tercih ettiğim kimsesizliğim ile gayet mutluyum. ölen ölsün bende zaten hepsi ölü. ruhlarına gerekli fatiha’yı okuyalı çok oldu. yani kısaca herkesin canı cehenneme. modumu düşürdü bu başlık, nerden karşıma çıktıysa.

ibb kitapçılarında lgbti nefreti

bir de oy bölüyorsunuz diye zırlayan ibneler vardı. chp'liler sever zaten islamcılarla el ele vermeyi. hala islamcı önüne domalıp "bakın biz de sizdeniz" ayağı çekiyorlar, hem de bizim üzerimizden. benim varlığıma alenen savaş açan bir zihniyet batarsa batsın. bu ülkenin düzelebilmesi için önce bu chp tarzı oluşumların yıkılması gerekiyor. bu yüzden iyi ki dem parti var, iyi ki başak demirtaş var! ekrem'den de sokak köpeklerinin katli için islamcılarla kol kola giren mansur'dan da kurtuluyoruz bu seçimde. artık kendinize çekidüzeni de siz veriverin. hadi bir daha zırlayın akp kazanacak diye.

Toplam entry sayısı: 20

engin ardıç

lgbt bireyleri her fırsatta aşağılayan ve defalarca hedef gösteren engin ardıç hakkında ilk defa güzel bir haber geldi. beyin kanaması geçirmiş deniyor.

https://www.gazeteduvar.com.tr/oray-egin...

kayganlaştırıcı kullanmadan yapılan seks

zeytinyağı da oluyor.

anal fissür değilmiyim acaba

bence değilsin ve artık deliğini iyice yağladıktan sonra rahatça istediğini yapabilirsin ama bir daha tuvalet fırçası gibi şeyleri götüne sokma. her zaman yakınlarında acil durumlar için soktuğunda zarar vermeyecek objeler bulundur. geçmiş olsun tatlım.

17 eylül 2023 homofobik aile buluşması

bu iğrenç gösteriye alternatif olarak kaos gl canlı olarak büyük hayat buluşması temasıyla youtubeda dört buçuk saatlik geniş katılımlı yayın yaptı.

doludizgin

az önce (x) sosyal medyada bir paylaşımlarını gördüm. bütün lgbtleri düşmanlaştıran ve hedef gösteren iğrenç bir siteye sahipler. link vermeyeceğim.
isimleri "doludizgin".
eşcinselleri hedef gösteren sahte doktorları, psikiyatristleri bolca sitelerinde görebilirsiniz. "eş cinsellik" (eşcinsel demiyorlar) "feminizm" "toplumsal cinsiyet" gibi başlıkları var. 2023te ara vermişler. yeniden saldırıya hazırlanıyorlar gibi görünüyor. bu arada onca başlığa rağmen sadece "eş cinsellik" başlığı altında yazılar yazılmış.

hakkımızda kısmında yazdıkları iğrenç yazı: "insanlık, tarihinde ilk kez, ırk-inanç-coğrafya fark etmeksizin bu denli hırçın bir tehditle karşı karşıya kalmıştır. dinleri, kültürleri, aile kurumunu hatta erkeklik ve kadınlığı tartışmaya açan eş cinsel aktivizm; medya, akademi, eğitim, siyaset, sivil toplum ve daha birçok alanda bir zihin inşasına gitmektedir. yeni nesilleri arzu ettiği kabullerle yetiştirmek için ortaya koyduğu çaba, kelimenin tam anlamıyla ürkütücüdür."

hiper enflasyon

çoktan başlamış olan süreç.

anal fissürken seks yapmak

ibretlik bir durum gerçekten. böyle gözün döndüğü durumlarda kötü tecrübeler yaşamamak için oyuncak patlıcan, kabak falan bulunduruyorum etrafta. hem dikkat de çekmiyor. bazen çantama da koyuyorum. olur ya dışarıda canım isterse ne yaparım ben?

kayganlaştırıcı kullanmadan yapılan seks

zeytinyağı da oluyor.

anal fissür değilmiyim acaba

bence değilsin ve artık deliğini iyice yağladıktan sonra rahatça istediğini yapabilirsin ama bir daha tuvalet fırçası gibi şeyleri götüne sokma. her zaman yakınlarında acil durumlar için soktuğunda zarar vermeyecek objeler bulundur. geçmiş olsun tatlım.

engin ardıç

lgbt bireyleri her fırsatta aşağılayan ve defalarca hedef gösteren engin ardıç hakkında ilk defa güzel bir haber geldi. beyin kanaması geçirmiş deniyor.

https://www.gazeteduvar.com.tr/oray-egin...
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.