aksam yildizi

yeni sözlük yazarımız. hoş geldin.

(bkz: askk)
hoş geldin*, katılımınla sevindirdin; akşam yıldızımız ol bizim sen.

(bkz: sen bizim çocuğumuz ol artık)
yazıları eğlenceli ve bilgilendirici. övgüyü hiç esirgemeyen yazarlardandır kendisi.
girdileriyle sözlüğe renk katan yazar, takipçiyisim *
teşekkür ederim. hoş buldum burayı hakikaten.
yanlışlıkla ilk anlamsız oyunu almış olan yazar * ama olsundu. hoş buldum!
zirveye sessiz ve derinden katılan, önce filtre kahve bulamama, sonrasındaysa yaptığımız amansız gullümlerden şaşkına dönen ve adının rüzgar gülü mü, nehir yeli mi, gece yıldızı mı doğan güneş mi olduğu yönündeki kafa karışıklığıyla tüm zirve boyunca mücadele etmek zorunda kalan az sayıdaki kadın yazarımızdan biri.
akşam seheri yeli yıldızı olan tamlamanın kısaltılmış hali. dizilerde esas kızın iyi kalpli arkadaşını oynamaya aday, kısa sürede görebildiğim kadarıyla huzurlu sakin yazar.
tatlı mı tatlı enerjisi inanılmaz iyi hatunkişilik. kuş lokumumu ben sormadan yediği için üçüncü anadolu yakası zirvesi boyunca ve sonrasında bana mahkum ettim kendisini. rıhtımda ayrılırken sarıldığımızda yüklediği pozitif enerjisini hala hissediyorum.
adinin seher yeli, yatsi namazi, seher yildizi, aksam ruzgari gibi algilanmasinda buyuk payim olan yazar. her seferinde kendisine baska isim takmama kizmamis benden sirdan konusunda bilgi istemistir. ana tarafindan adanali da oldugu icin korumam altindadir. canim seher yildizim!
nasıl bir içten gülümseme o öyle. bayıldım. ilk zirvesi olmasına rağmen uyumlu, sevimli, tanıştığıma çok memnun olduğum yazar.
saçlarına bayıldığım tatlış yazar.
dünyaya pozitif enerji kesinlikle kendisinden yayılıyordu pek sevdim
zirveye geldiğim ilk vakitlerde uzaktan göz göze gelip selamlaştığım zarif yazar.akabinde çıkarken de kısa bir tanışmamız oldu,umarım gün gelir kendisini daha yakından tanırım.
zirve partisinde kısa da olsa omzunda teselli bulduğum güzel yazar.
aramızda farklı bir iletişim var.
pozitif enerjisi, ışıl ışıl gözleri insanın içini açan cinsten abartısız söylüyorum. dalgalı saçları arasından manalı bakışlarını unutmayacağım. dilerim daha çok kez bir araya gelir güzelliği gözümüzü gönlümüzü açar.
"stewart & soko & pattinson şeytan üçgeni" adlı yazısı için;

http://homojen.ayisozluk.com/stewart-sok...
  • /
  • 2