antti

ayrıca yeni bir yazardır. hoş gelmiş.

(bkz: askk)
uzun ve hacimli girileri ile sözlüğe ayrı bir renk katan kaliteli yazar.
ayılarock arşivine katkılarından sonra homojen dergi'de de yazma sözünü aldığım muazzam kaliteli yazar. dolu dolu, kültürlü, katılımcı, taşın altına elini koyabilen bir insan evladı. tanıştığıma memnun oldum.
bilgilendirici, su gibi akan ve herkesin kendinden bir parça bulabileceği girilere sahip yazar. "sözlüğe iyi ki gelmiş" ödül hakkımı kendisine canı gönülden takdim ediyorum.
5. pembe hayat kuirfest sayesinde tanıştığım, ve ankarada yaşamasına rağmen neden bu kadar uzun süredir tanışmadım diye kendime çok kızdığım, takım elbiseli, kibar ve sohbeti çok keyifli olan yazarcan. iyi ki açılış galasına gidip tanışmışım. kısa bir tanışma faslı ardından açılış galasında kırmızı şarap eşliğinde çok keyifli bir sohbet, +18 itiraf ve azıcık dedikodu yapma fırsatımız oldu. sonrasında davetiyemiz olmadığından "bu kısım önemli koskoca ayı sözlük yazarlarının kuirfest davetiyesi yoktu" kapıda uzun süre salonun dolmasını ve eğer içeride yer kalırsa alınacağımızı öğrenip bekledik uzunca bir süre. salona girdikten sonra takım elbisesi olduğundan * bizi "çankaya belediyesindenmisiniz ? "diye karşılayan tatlı kızların sözlerine kahkahalar eşliğinde güldük. gece çok güzeldi sevgili seyhan arman " matmazel coco" tiplemesiyle gecenin sunumunu üstlendi. ileride de uzun yıllar sürecek bir arkadaşlığın temelini atmış olmayı umduğum, ki gece gösterim sonrası ankara soğuğunda ayaküstü * sohbet ettiğim. tanıştığıma çok memnun olduğum yazarcan.
feyz hikayeleriyle gönüllere taht, masa, şarap, peynir kuran sözlüğümüzün altyapı mimarlarından.

onun entrylerini okurken ben:

son ayı sözlük ankara zirvesinde tanıştığım ve akabinde pembehayat kuir festin kısa film gösterilerinde vakit ayırma fırsatı bulduğum yazar. gerçekten çok sıcak kanlı ve dolu bir adam. dinledikçe, yaşadıklarına şaşırmamak elde değil. adım adım, yavaş yavaş kendini bulmaya çalışmış tüm hayatı boyunca ve ben başardığına inanıyorum. umarım bundan sonraki hayatında iletişimimizi koparmayız, güzel şeyler paylaşma konusunda bu kadar istekli insanların sayısı çok az. iyi ki tanışmışım dediğim, okuldaşım yazar.
zirve sabahı ta aydın'dan sevgilisiyle gelerek bizi mutlu etmiş yazardır. oldukça kafa ve uyumlu bir insandı. lgbti'ye emek vermiş biriyle tanışmak beni sevindirdi. sevgilisi de gerçekten inanılmaz tatlı bir insan. ayrıca kendisi adaşım oluyor. umarım sen de yazar olursun bir gün. tanıştığıma çok memnun oldum.
sözlükteki girilerinden kaynaklı zaten sempati beslediğim bir yazardı ama yüz yüze tanışınca daha da bi sevdim. bilgili, bilgili olduğu kadar alçak gönüllü, eğlenceli ve sempatik bir kişi. ayrıca adil ve mükemmelliyetçi bir yanı da olduğu kesin. konuşmalarından, tavırlarından bunu sezebilirsiniz. ama illa da somut bir örnek vermek gerekiyorsa şunu diyebilirim "bir kişi düşünün ki tabu oynarken karşı tarafın süresi az verilmesin diye dikkatlice izliyor ve oyunun kurallarını harfi harfine uygulamaya çalışıyor." hll sper dwam başgan. gülücük gülücük.
kendisini çok seviyorum lakin çok detaycı bir yazar.

yazdıklarını okurken kendimi dede korkut hikayeleri içerisinde bulur gibi oluyorum. ve asla cümlelerinin sonunu getiremiyorum. bu onu kalitesiz yapar mı? tabi ki hayır.
yeni sevgilisiyle olan birlikteliğine sevindiğim şirin yazar. hayırlı uğurlu olsun. mutluluklar mimar kardeş.
partnerine dildo sokan adam. dildo başlığındaki hikayesiyle beni gülmekten yarmıştır.
bu nickli yazar arkadaşı gördükçe kendime şu soruyu soruyorum: ne zaman 'mali müşavir' nickli yazarı görürüz? kısmet.
nikimsi ankarada zirvesi'nde hem kendisiyle hasret gidermeye, hem de sevgilisiyle tanışmaya fırsat buldum kiii!*
nerede, nasıl konuşacağını bilen, karşısındakini dinleyip anlamaya çalışan, bilgili, görgülü yazar.
%90ı bilgiden oluşan bir insan. kendini geliştirmeye ve gerçekleştirmeye adamış adeta. bizler için çok çabalıyor,öğreniyor,paylaşıyor ve çok değerli şeyler benim için bunlar. ayrıca sevgilisiyle de bir safiyeyle faikler, bir ketçapla mayonezler. hep ilk günkü gibi sevişin bebeksilerim.
  • /
  • 2