artık hiçbir erkek için çabalamamak

zamanında çokça çabalayıp fazlaca çöp erkek tanımaktan mütevellit kayıp zamanlarla ilintilir. bıkma ve yorulma hissi beraberinde duyarsızlaşma ve tepkime ivmesinde sıfırlanma getirir.

aynen moruq çabaya ne hacet, o arasın o sorsun o peşimde koşsun o köpek olsun hissiyatı bu başlıkta tavan.
yaşlanan duyguların travma sonucu beyinde yarattığı hissiyattır. onarımı ancak sizin için çaba harcayabilecek ve kışınızı bahara çevirebilecek birinin çabaları ile yeşererek gerçekleşir.
bir erkek için hiç çabalamamanın tecrübeyle yıpranmış versiyonu.
ay vallahi o kadar zor geliyor ki başkalarıyla tanışmak, ilişki yaşamak.. tek başıma yaşlanıp öleceğim yani. hayvanlarla bir türlü anlaşamayan ben, kedi alma hayalleri kurmaya başladım.
işin kötü kısmı bir erkeğin başka bir erkekle duygusal beraberlik kurabilmesi için özellikle türkiye'de gerçekten çabalaması gerekiyor.
o göt de bende yok afedersiniz.

he bazıları var, adamlar rahat. "ne çabalayacağım, anı yaşarım ben." havalarındalar. bu adamlardan önceden tiksinirdim, artık onlara imreniyorum. haklılar yani, seviş geç işte ne bekliyosun hornet'ten, tek tön'den bulduğun adamdan. aranızda duygusal bir şeyler olursa olur zaten. olmadı boşver. ne uğraşacaksın aman erkek değil mi hepsi aynı. hehe.
ya da benim gibi otur kıçının üstüne bulmaca çöz, enstrüman çal, yap bir şeyler işte.

yine de umarım gönlümüze göre birilerine denk geliriz canlarım, hayal kurmaya devam.
bir erkeğe geç kalırsın, bir dahakine acele etmezsin! *