asansörde yiyişen yeğenler

asansörde yiyişen dayıların geyiği mahiyetindeki videodur. okan bayülgenin ekibinden tanıdığımız ali biçimin şu aralar sevilen videosudur.(bkz: kim bilir)
tahmin ettiğimiz gibi dayılar'ın ifşası sonrası olayın bokunu çıkarma girişimleridir.
şayet taklitleri zamanla çoğalmayacak olursa dayıların kimlik bilgilerinin mynet ve posta gibi çok tıklanan yerlerde çıkması işten bile değil. bu minvalde yürüyün yeğenler, bir dahakine soyunun da gelin yiğinim'ler... ha böyle olunca da dayılar çığır açtı cağ kapadı çağ açtı falan diye haberler... yok dayıların kurtuluşu yok hapı yuttular. ayrıca video iyi değildi. biri sırf gülüyor. ne anladım bu işten. piston aşağı düştü de bile (kadronun kalabalık ve doğal olarak amatör işlerde zapt edilmesi güç olması nedeniyle) her videoda daha iyiydi. yine de yeğenler yumurta gibi. her türlü yenesi var.
(bkz: nimetle şaka olmaz) ayrıca adam beyaz ekmek yerine esmer ekmeği tercih ediyor. * *
dayılarını örnek alan pırıl pırıl gençler. geleceği parlak bunların. kendileri de parlak . dayıları müsade ederse dayamak istediğim yeğenlerdir .
ayhhh canım. ne kadar komikler ne kadar yaratıcı ve pratik zekaya sahipler müthiş derecede hayran kaldım. kamera acısı, renkler, espri, metaforlar havada ucusuyor. canlarım benim.

çok güzel böyle devam edin.