aşık olunmayan biriyle beraber olmak

hoşlanmak yeterli . ben sevişirken aşık olanlardanım gerçi . eheheh
"televizyonlarda haberlere " boşanma davaları çoğalıyor " , " boşanan evliler, evlenen geleceğin evlilerinden daha fazla! " gibisinde başlıklar olabilmektedir.
dünya üzerinde 7 milyar insan vardır. 3,5 buçuk kadın ve erkek olarak ikiye ayırırsak ki herkes nasıl aşık olup evlenebilir ki? herkes aşık olup evlenemez, aşık olur ama evlenemez, evlenir ama aşık olamaz. böyle bir sürgün döngüyle devam eder bu. aşık olup evlenip aşkını bitirebilir belki de, evlendikten sonra da aşık olabilir. aşk çok göreceli bir kavramdır.
tek gecelik ilişkilerde aşk aranmaz, aşık olduğun kişiyle tek geceliği bırak dokunmayı hayal edemezsin, kıyamazsın, sindiremezsin onu, şu an bir çoğunuz gerçekten gülüp geçebilir yazdığıma, ne var ki ben de aşık oldum hiç böyle olmuyor da diyebilir, her hoşlantıyı aşk sananlar var. aşk o yüzden imkansız bir duygu. hiç birimiz aşık değiliz, aşkla seks yapan bir sürü vicdansız canlı varlığız.
tek gecelik bir beraberlik değil ise evlilikse zaten evlilik aşkı bitireceği için, sonuçta aşk kavuşamamaktır. çok iyi bir örnek vereceğim, aşk su gibidir yakıcı ve yanıcı birleşir söndürücü olur? imkansız değil mi ama?"dır tam olarak.

2 yıl sonra gelen edit: felsefemi ziksinler.
en güzel tarafı her türlü fanteziyi (fantazi miydi fantezi miydi lan) üzerinde deneyebileceğin partnerdir, sevgiliyle ister istemez sınırlar oluyor, seviyeli bi seks oluyor, nasıl diceksin adama 'hadi aşkım domal bi de öyle sikim ' diye...
denenip verim alınmayan modeldir bitse de gitsek modu ilişkim var ama mutsuzum ayrıca karşı taraf ilişkiyi bitirirse kartlar tersine dönüyor. ve biriyle birlikte olmak için sadece aşk gerekmiyor