ateist eşcinsel

ateistler arasında, ateist olmayı seçmek için en sağlam gerekçelere sahip olan insan.
tanrının olmadığına inanan ve bol miktarda bulunan eşcinsellerdir. eşcinsel olduğunu anladıktan sonra atesit olan insanlar da vardır. kendilerine saygı duyarım, aynı saygıyı da beklerim.
(bkz: isyeean)
sebeplerinin arasında dinlerin kendi devamlılığını korumak için eşcinselliği doğa dışı olarak nitelendirdiğini ve kesin yasaklar koyarak temelindeki çelişkilerini saklamaya çalıştığını düşünmesi olan, dayatılanla değil aklıyla hareket etmeyi savunan insan modeli.
bir çoğu emperyalisttir. her eşcinselin ateist olması gerektiğini dinlerin onları lanetlediğini düşünürler. tüm eşcinselleri hak yoluna ironi yaparak davet ederler. başka bir türü ise ateizmin çok cool olduğunu düşünüp içindeki inanç kırıntılarına inat marjinal görünme çabası içerisindedirler.
inanıp inanmamak sorun değil asl olan inançsızlıklarına saygı beklerken inananlarla taşak geçme haklarını kendilerinde bulmaları.
dinlerin onları lanetlediğini düşünen "gerizekalılardır". aslında böyle bi şey yoktur. dinler insanlar arasında ayrım yapmaz. kadın erkek eşittir zaten, bütün kutsal kitaplarda eşcinseller, pamuklara sarılmaları gereken çok muteber insanlardır. zaten bin laden, suudi arabistan baş müftüsü, el ezherin önemli din adamları, vatikanın etkili psikoposları, kudüsün baş hahamı, hep eşcinselliğe sempatiyle bakan insanlardır.

eşcinselleri dinden uzaklaştıran hep emperyalizmin kirli oyunlarıdır.. en saf eşcinselleri de, kafa karıştıran ucuz holivud filmleri sayesinde tuzağa düşürüp, ateizmin cool bişey olduğu yalanıyla dinden döndürürler.. ey eşcinseller, emperyalizm in tuzağına düşmeyin uyanık olun. allahın ipine sıkı sıkıya sarılın. cennette size vaadedilen nurilerden
olmayın.

edit: bazi yazarlar mesaj göndererek, bana nisa suresinin bazi ayetlerini hatırlattı, gözlerim faltaşı gibi açıldı.
mecburen aşağıya bir bkz. vermek durumundayım.

(bkz: ironi)
yobaz dincilerle bazen farkında olmadan aynı kulvar da yarışırlar.bir modeline göre dinden çıkmış ve katli vaciptir,cool eşcinselimize göre uğrunda mücadele edilmeyecek kadar zavallıdır.ortak nokta boşuna oksijen tüketen canlı organizma olmalarıdır.
bazı yazarların, katliamcılıkla, umarsamazlık eylemini birbiriyle fena halde karıştırdığını gösteren başlık.
basit bir dille anlatalım. ortada din diye bir mefhum var. o dinin anayasası yerine geçen bir kitabı var. o anayasada suçların ve cezaların tanımı yapılmış. benim bir eylemimi- ki bu eylem bana göre suç değil- suç olarak değerlendirip ölümle cezalandırıyor. ben diyorum ki bu, günümüzün insani ölçülerine göre bir suç değildir. hangi çağda yaşıyoruz? bu eylem suç olmaktan çıkarılsın. onlar diyor ki hayir bizim anayasamız bir bütündür, kutsaldır, değiştirilemez, dokunulamaz. o zaman ben sizin anayasanızı tanımıyorum diyorum. benimle aynı durumda olan başka biri de gelip bana çatıyor, akıl veriyor, beni cool bir züppe olmakla itham ediyor. oysa ben ona sen şunu yap bunu yap dememişim... istediğini yapmakta özgür. o anayasanın içinde sonsuza kadar varolacak ölüm fermanından rahatsızlık duymadan, o yasaya biat edenlerin hepsinin yobaz olmadığından teselli bularak, sonsuza kadar yaşayabilir. ben de stokholm sendromu der geçerim. ancak sapla samanı karıştırmadığı müddetçe.

ateist bir eşcinselle, yobaz bir dindarı bir tutan bir akıl, ancak yurdumun bereketli topraklarında yetişir.... ne diyim ki, zekeriya beyaz öpsün sizi....
belirtildiği üzere ''ateizmin çok cool olduğunu düşünüp içindeki inanç kırıntılarına inat marjinal görünme çabası içerisinde olan ve inançsızlıklarına saygı beklerken inananlarla taşak geçme haklarını kendilerinde bulan'' türüne sıkça rasladığım kişilerdir
tanrıya inanıp inanmama konusu farklı bir konu; ancak birçoğu deist olduğunu söyleyebilir. dinleri reddeder. basit bir mantıkla, eğer god (cc) varsa, herkes için vardır. herkese eşittir. seni yarattığı şekilden dolayı seni cezalandıramaz. bu yüzden ateist eşcinsellerin birçoğu bu konuda da kafa yormalıdır. belki tanrı var, ama dinler yalan. bu yüzden korkup onu komple yok saymaktansa, onun var olabileceğini; ancak dinlerin zaten yalan olduğundan seni cezalandırmasının mantıksızca olduğunu düşünebilirler.

(not: inanmıyorum)
ateizm kısaca metafizik varlıkları reddetmektir ve bu sadece tanrı ile sınırlı değildir. eşcinsellik ise bireylerin hemcinslerine karşı yönelimde bulunmalarıdır bunların ikisi birleşimce ateist eşcinsel ortaya çıkıyor işte.
furyaya kapılıp ateist olanlarının, insanı deist hatta teist yapabilesi kuvvetli tipleme.

(bkz: ateistim gardaş)
ilk entrye kesinlikle katılıyorum. tanrı denen varlık madem bu kadar nefret duyuyor eşcinsellere, niye yaratmış o zaman amk. çocuk tecavüzcüsü cennete girerken ben eşcinselim diye cehenneme gireceksem o tanrıyı sikerler kimse kusura bakmasın.
sözlükte gün geçmiyor ki yine inanç ve cinsel yönelim çatışması yapılmasın.
hiç bir dini kurala bağlı olmadıkları için her türlü fanteziye açık olan eşcinsel.
dinler anal seksi ve eşcinselliği açık açık yasakladığı için ateist olmak zorundadır. dindar olmayı seçmişse, kutsal kitaba uygun yaşamadığını kabul etmek zorundadır. zira dinde zorlama vardır, hem bir din mensubu olayım hem de kafama göre yaşayayım diyemezsin. ben karışmam, o karışmaz, öteki karışmaz senin hayatına ama inandığın din karışır ve inandığın yaptırımlarla cezalandırılırsın inandığın ebedi dünyada.