ayı sözlük erotik erkek fotoğrafları kampanyası

başlığı görüp ayı sözlük yazarları kendi fotolarını mı atacak acep diye düşünürken okudum aydınlandım evet yazarlar da kampanyaya dahil. zamanında bir yazar buraya sikini ve götünü attığı için bir kısım yazarlardan anlamsız linç yemişti. canı ufak süprizler yapıp ifşa çekiyorsa kime ne bundan.

yönetim olarak yapılan açıklamayı aynen tekrarlıyorum: "burası +18 bir sözlük lütfen nude atanları linçlemeyelim."

evet kendi erotik fotolarımı atmayı çok isterdim ancak sosyal mecralarda iç organlarıma kadar paylaştığım için gizemli erotik bir yanım kalmadı. pazara düşen ucuzlarcağğ fotolarımla burayı kirletmek istemem. sizler paylaşın biz beyenelim beybiler namnamham ^^

edit: dm"den gelen talepler üzerine 2 adet fotomu ekliyorum hadi bismillah.

http://i63.tinypic.com/atvokg.jpg

http://i67.tinypic.com/2e194qr.jpg
diğer sözlükteki olaydan sonra resim paylaşasımın gelmediği başlık.
burada ne fotoğraflar vardı bir ara.hepsi entrylerle birlikte uçmuş.
destekliyorum herkes fotoğrafını paylaşsın , çoşsun buralar
buranın eskiden fotolarla dolu olup da daha sonra herkesin fotolarını silmesi bile, lgbt oluşumunun büyük bir kırılımdan geçiyor olduğunu gösterir arkadaşlar.
erotik olarak sınırlandırılmasa belki ön kameradan çekilip yollanan fotoğraflardan buraya koyan olurdu ama bu şartlarda zor. herkeste futurelavirs özgüveni olmayabilir.


alırım bi like’ınızı
eğer popo atabiliyorsak katılabileceğim kampanyadır.
atmak çok isterim burda resmim yüzünden linç yedim -9 eksilendim göbekliyim kıllıyım yani sorun ne bilsem ??? sevilmek için çok çirkinim galiba geçen ilk defa bir albenim var mı diye gönderdim ilk başta destek çıkanlar oldu çünkü utanıyordum ben vucudumdan kıllı olmamdan denize dahil giremiyordum ama burda paylaştım tepkiler güzel özgüvenim geldi ama sonra seri eksilyenler oldu -1 -2 -3.....-9 nedir ya bu kadar mı ucubeyim bende iğrençlik mi var soğudum kendimden resmen kaldırdım.yakışıklı biri değilim ama şansımı denedim ilk olmadı şimdi atsam yine aynı şeyler
sözlüğün (bkz:hornet) e dönmesi
peki ya ayı sözlükte şişkoların sevilmemesi? sözlük adının değişmesi ümidiyle.
şişmansanız uzak durmanız gereken başlık.eksi yağmuruna tutulmak istemiyorsanız tabi.
şişkolara benden bir artı bir favori garantisi, ilk fotoğrafa özel nickaltı yorum, beşinci günün şafağına kadar günaydın mesajı, paylaşımı takip eden ilk cumaya özel hayırlı cumalar mesajı.
bitmeyen kampanya yapmışlar.
  • /
  • 2