ayı sözlük günlük

bugün birinden üstü kapalı bir şekilde çıkma teklifi aldım. işle ilgili konuşurken aniden konu değişti ve afalladım tabi. kibarca reddeder gibi oldum adamın suratı düştü. çok tatlı birisin, sohbetin çok güzel ama gerçekten sana karşı bir şey hissedemiyorum. üzülmene üzüldüm ama yapabileceğim bir şey yok. sana açıklayamam da nedenini. cidden üzgünüm.
sabah üzüp, sonra da çok mutlu etti. hasta olmasaydım bir de çok güzel olabilirdi. şuan yorganın altında titreyerek yazıyorum entryleri.
sabah, önceden çıkma teklifi aldığım adamın araması; ego tatmini ve dehşete düşmeyi aynı anda tatmam.. gece, onun* doğum gününü hoş bir mesajla kutlamam ve gelen friendzone temalı mesaj..duygularımı mikserle karıştırdılar sözlük.
sevgili günlük
mutlu olmam gerekirdi ama tüm gün etrafıma mutsuzluk saçtım. keşke kendimi toparlayabilsem ve önümdeki iyi fırsatları görebilsem. aklima birşey takıldığında böyle yapıyorum.
bardağımdaki çay gibi
yudum yudum içtim seni
sigaramda duman gibi
ciğerime çektim seni

oysa ki sen yoktun yanımda
tomurcuk oldun sen dalımda
düşündüm de ben en sonunda
hayal edip öptüm seni
yüreğime ektim seni

öyle çok beklemişim
öyle çok özlemişim ki
öyle benimsemişim ki
benliğime kattım seni

oysa ki sen yoktun yanımda
tomurcuk oldun sen dalımda
düşündüm de ben en sonunda
hayal edip öptüm seni
yüreğime ektim seni
yarın ölüm kampı başlıyor. hadi bismillah.
evde mal mal oturuyorum bari adamakıllı bir şeyler yapsam
sevgili günlük,
yarın(aslında bu sabah), yüksek lisans hocam çağırdı, onun yanına gideceğim. kendisi çok tatlı bir adam. ondan çok şey öğreneceğimi düşünüyorum. yanında çalışacağım, o da izin verirse. yüksek lisansı kazanmayı çok istiyorum, ama ilk önce dersimi geçmem lazım.
  • /
  • 3