ayı sözlük günlük

  • /
  • 10
sözlükte tam 1 yıl önce yazmaya başlamıştım. o zamanlar bir şeyleri değiştirmeye çalışıyordum hayatımda. hala uğraşıyorum. 1 yıl boyunca bir sik becerememişim belli ki. bir şeyleri yanlış yaptım, bir şeyleri eksik yaptım, bir şeyler beynimi sikmeye devam etti. hiçbir yol katedemedim. aldığım kararları uygulamadım. olduğum yerde saydım. kafamı sikeyim. hatta daha da dibe battım, o zamanlar ideallerim, hayallerim, umutlarım da vardı. şimdi hiçbiri yok. kimseye eyvallahım yoktu, şimdi var.

devinime mani olamaz kimse derdim, insanın kendisi oluyormuş.
off neler oldu oğlum var ya. neyse anlatmıyım. şaka şaka anlatayım biraz. gene mal gibi aşık oldum galiba. ne gönül varmış bende hayret bir şey, gidip gidip aşık oluyorum, üzülüyorum falan. öncekini unutma açısından (e artık) iyi oldu. birini sevmeye ihtiyacım vardı, önce onu gözüme kestirdim. gülümsemesinden tanıdım onu. benim olmalıydı, bu kanıya zaman içinde vardım gerçi. ama olmadı benim falan. sadece hoşlanır gibi oldu, ona yürümemi bekledi, ilk gün yürümeyince hemen bıraktı falan filan. ama daha neler olur bilemem, umarım olur ya, çok yalnızım.

ben ağırdan alıyorum yine tabii ki. o kadar alışmışlar ki hemen her şeyin olmasına, bir dakikada tüm dünyaları değişiyor. aha ilk lafımı da soktum burdan sana, okursun. hahaha, ama seviyorum seni, bilesin.
  • /
  • 10