ayı sözlük mobil

telefonda ayı sözlük mobil görünüme otomatik erişemiyorsanız yazılası farz olan mobil web hedesi. daha kolay geldi ya bana buradan entry girmek amma telefon sürekli yazdıklarımı düzelttiği için daha bir belgin doruk türkçe'si tadında yazıyorum.
bir iphone uygulaması kullanımı o kadar kolaylaştırır ki entrylere boğarız, dediğim uygulama.
farklı farklı entrylere yorum yapmama rağmen sürekli pony slaystation nın the avengers ına yapmışım gibi görünüyor. az evvel yine bi entry e yorum yapayım dedim göndere tıkladiktan sonra the avengers a yönlendirildim. neyse ki pony yabancı değil ama mahrem neyim kalmadı ayol. karı durduk yere bütün sırlarımı öğrendi.*
mobil erişim için sözlüğün daha elverişli olmasını sağlamakta ve ilk girim.

(bkz: mutluluk)
yapanlar uğraşmış, ellerine sağlık da ben beğenmedim. işin kötüsü sözlüğe, telefondan girdiğim an mobil olarak açıyor ve eski haline dönmüyor. zevk almaya bakacaz artık.

edit : diğer menüsünden, "normal sözlük" e tıklandığında normale dönebilen uygalama imiş, benim körlüğüm imiş.
uzun zaman beklememize değdi... çoook güzel olmuş
klasik yöntemle girmek isterken kendiliğinden yönlendirdi. akıllı telefona akıllı aplikasyon durumu... bu arada önceki şekliyle şugarlayayım derken anlamsız oy verdiğim üç yazardan tekrar özür dilemek istiom.*

ha bi de geçen mobile uygun olsa şu sözlük ne güzel olur dediğimde kısaca "üstünde uğraşıyoruz" diyip uğraşısını bu kadar çabuk nihayetine erdiren dark bear'a ve teknik ekibine de teşekkürler.
beklemeye değdi. artık beklemeden özgürce yazabileceğiz. dark bear bizi gene yarı yolda bırakmadı, teşekkürler emeği geçen herkese.
mobil sayesinde tanıştım ayısözlükle. çünkü ancak telden girebiliyorum nete. özgür bir yanımız olduğunuz için teşekkür ederim.
hayalim ayı sözlük'e mobil tema yazmak.*
hayırlı olsun arkadaşlar http://m.ayisozluk.com artık heryerden sözlüğe erişelim rahat rahat yazalım diye.
yeni olduğu için sorunlarla karşılaşabiliriz, zamanla karşılaştığımız sorunları çözeceğiz. sevgiler.

http://m.ayisozluk.com/
valla geçen gün talep ettim muhterem yöneticilerden. şimdi görünce de benim fikrimdi diye havalara uçtum efenim. çoh güzel olmuş. beğendim teşekkürler.
halkımıza ve milletimize hayırlı olsun efendim. tanrı hepimizi kutsasın aziz dostlarım, dualarım sizinle.
denedim ve çok beğendim, çok kullanışlı ve derli toplu olmuş, ellere kollara sağlık, lakin mesaj göndermede sıkıntı yaşadım, mesaj gitmiyor, tek bende mi var bu sorun?
sevdim. gayet güzel olmuş. büyüklerimin ellerinden hayır bu değil, yayında ve yapımda..., ııh buda değil. neyse sadece teşekkür edeyim ozaman.
çok güzel olmuş! artık her yerde sözlükleyiz.
gönderilen mesaj eğer tek kelimeden oluşan bir yazara değilse nicki elle yazmak gerekiyor. örneğin cevapla butonuyla "serkan" a mesaj gönderebiirsiniz ama "mahallenin bakkalinin kocasi" yada "dark bear" a gönderemezsiniz. bunu çözmeye çalışıyoruz, kimdilik mesaj yazarken kime bölümünde yazar nickini elle yazarak tamamlayınız, böylelikle mesajınız gidecektir.
mobil versiyonda *'lar okunmuyor.
  • /
  • 3